Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

i

Autor: Baranowski/AKPA Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Poważne komplikacje przy rozwodzie Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Czy to prawda?

2022-05-19 11:38

Choć Martyna Wojciechowska (48 l.) i Przemysław Kossakowski (50 l.) już od ponad roku nie są razem, dopiero teraz uda im się sfinalizować formalny rozwód. Podróżnik wyprowadził się z mieszkania żony po zaledwie trzech miesiącach małżeństwa. Nie śpieszyło im się jednak do oficjalnego zakończenia związku. Teraz Wojciechowska postanowiła jednak przyśpieszyć tempo rozwodu. Jaka była przyczyna rozstania? Kossakowski ma mieć podobno już inne plany na życie...

Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Zdążą przed Cichopek i Hakielem?!

Na początku nic tego nie zapowiadało. Związek Martyny Wojciechowskiej oraz Przemysława Kossakowskiego był na tyle udany, że dwójka znanych podróżników zdecydowała się na jego sformalizowanie. Ślub miał być kolejnym rozdziałem historii tej miłości, jednak sielanka skończyła się już po zaledwie... trzech miesiącach.

To właśnie wtedy Kossakowski miał wyprowadzić się z warszawskiego lokum Martyny Wojciechowskiej. Para pomimo bolesnego rozstania postanowiła jednak początkowo zatrzymać ten sekret dla siebie. Nie jest tajemnicą, że Martyna bardzo strzeże swojej prywatności i nie lubi "prać brudów" publicznie. Dziś mija już ponad 1,5 roku, odkąd nie są razem. Mimo to żadnemu z nich nie śpieszyło się do rozwodu. Aż do teraz.

Okazuje się, że do sądu wpłynął już pozew rozwodowy, złożony przez Wojciechowską. Na kiedy wyznaczono termin pierwszej rozprawy i dlaczego podróżniczka zdecydowała się na taki krok akurat teraz? Ma to mieć wiele wspólnego z nowymi planami na życie Przemysława Kossakowskiego. Osoby z bliskiego otoczenia małżeństwa twierdzą, że oficjalny koniec ich związku może nastąpić nawet szybciej, niż ten innej, znanej pary, Kasi Cichopek oraz Marcina Hakiela!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski biorą rozwód. Jaka była przyczyna rozstania?

Choć zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Przemysław Kossakowski nie należą do osób, które dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach, o ich rozwodzie zaczęło być ostatnio coraz głośniej. Kossakowski zwierzył się także, że zaczyna pracę nad swoją nową książką, w której zamierza poruszyć wiele osobistych wątków. Czy wśród nich znajdą się intymne szczegóły z krótkiego pożycia małżeńskiego pary?

Tego miała najbardziej obawiać się Wojciechowska, która przed publikacją starała się chronić zwłaszcza swoją nastoletnią córkę, Marysię. Podróżnik zapewniał jednak, że nie zamierza skupiać się na historii nieudanego małżeństwa. Nic w tym dziwnego, skoro rzekomym powodem rozstania znanej pary miała być...zdrada Kossakowskiego. Choć ten miał również błagać żonę o danie mu kolejnej szansy, ta nie potrafiła już zaufać mu na nowo.

Jej obawy o potencjalną przyszłość związku potwierdziły szybko kolejne sensacyjne doniesienia z nowego rozdziału w życiu wkrótce już byłego męża. Przemysław Kossakowski ma nie tylko mieć już nową partnerkę, ale i planować z nią kolejny projekt zawodowy.

Kiedy jedni się rozwodzą, inni dopiero rozpoczynają swoją przygodę z małżeństwem. Zobacz naszą galerię z bajkowego, gejowskiego ślubu nowej gwiazdy "Faktów" TVN, Michała Tracza! Nie zabrakło znanych twarzy.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - kiedy rozwód?

Nawet jeśli to zdrada Kossakowskiego była przyczyną rozstania pary, nie oznacza to, że znanemu podróżnikowi było przez to łatwiej. Jak podkreślały osoby z bliskiego otoczenia pary, miał on bardzo boleśnie przeżywać nagłe zakończenie zaledwie trzymiesięcznego małżeństwa. Sam ślub pary był dla fanów niemałym zaskoczeniem, choć Wojciechowska spotykała się z Przemysławem Kossakowskim już od jakiegoś czasu.

Podobnie i Martyna Wojciechowska, kiedy zdecydowała się już podzielić wieściami o wyprowadzce męża z jej warszawskiego mieszkania, nie potrafiła ukryć łez i silnych emocji. Niestety, nie wystarczyły, aby małżonkowie znaleźli porozumienie na nowo. Choć Przemysław miał starać się odzyskać względy żony, ta nie umiała wybaczyć mu zdrady.

Od tamtych przykrych wydarzeń minęło już jednak ponad półtora roku. Do tej pory para nie decydowała się na oficjalne zakończenie wciąż trwającego małżeństwa, nawet pomimo kolejnych doniesień o najnowszych planach na życie Kossakowskiego. To jednak już koniec!

Martyna Wojciechowska miała złożyć pozew rozwodowy do sądu z własnej inicjatywy. Na kiedy wyznaczono termin pierwszej rozprawy? Para rozstała się w styczniu 2021 roku. Jednak według najnowszych doniesień małżeństwo spotka się w sądzie dopiero 26 lipca. Kossakowski do tej pory może już jednak dawno nie myśleć o Martynie Wojciechowskiej... Jego głowę zaprzątają już bowiem inne plany.

Przemysław Kossakowski ma już nową partnerkę?! Jego serce podbiła tajemnicza terapeutka

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pomimo rozstania długo nie mogli zdecydować się na rozwód. Podróżnik miał mieć początkowo nadzieję, że żona z czasem wybaczy mu zdradę i ich wzajemne relacje się poprawią. Tak się jednak nie stało. Wojciechowska, choć próbowała zarówno metamorfozy wyglądu, jak i randek, wciąż boleśnie odczuwała skutki rozstania z mężem. Najwidoczniej na tyle, że para pożegnała się w końcu z marzeniami o wspólnym życiu i rozpoczęła formalny proces rozwodu.

Choć na termin pierwszej rozprawy oboje musieli trochę poczekać, Kossakowski nie wstrzymywał się z kontynuacją swoich planów zawodowych. Podobno też w jego życiu pojawiła się nowa kobieta...

Przemysław Kossakowski otwiera bezpieczny dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną

Kto jest nową wybranką serca Kossakowskiego? Choć podróżnik stara się na każdym kroku podkreślać, że rozwód z Martyną Wojciechowską nie jest dla niego łatwym doświadczeniem, rozpoczął już nowy rozdział w życiu prywatnym, jak i karierze. Niedawno ogłosił plany otwarcia bezpiecznego domu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. "Arterytorium" ma być "przestrzenią, w której każdy dostanie możliwość opowiedzenia o sobie uniwersalnym językiem sztuki".

Prowadzenia tego projektu nie zamierza także podjąć się sam. Kolejny etap w karierze dziennikarz i podróżnik ma rozpocząć z nową partnerką u boku. Choć para nie afiszuje się ze swoją świeżo zawartą relacją, tajemnicza wybranka serca podróżnika ma być z zawodu terapeutką. Jak informuje "Dobry Tydzień" wieści o rozwodzie Kossakowskiego i Wojciechowskiej podejrzanie zbiegły się w czasie z zakończeniem małżeństwa kobiety...

Czy nowy związek przetrwa próbę czasu i czy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończą proces rozwodu w zgodzie? To pokaże czas!

Małgorzata Ohme traktuje rozwód jak porażkę? „Często szewc bez butów chodzi”
Sonda
Wojciechowska i Kossakowski powinni do siebie wrócić?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE