Martyna Wojciechowska pokazała swoje NAJGORSZE ZDJĘCIE w życiu!

i

Autor: instagram/@martyna.world

Martyna Wojciechowska pokazała swoje NAJGORSZE ZDJĘCIE w życiu! Co sądzicie?

2022-02-02 18:15

Martyna Wojciechowska (48 l.) zdecydowała się na pokazanie swoim fanom najgorszego zdjęcia, jakie jej zrobiono. Podróżniczka potwierdziła tym samym, że ma do siebie duży dystans. Jak wam się podoba opublikowana przez nią fotka - naprawdę jest taka zła?

Martyna Wojciechowska to znana podróżniczka i dziennikarka, a także prowadząca program "Kobieta na krańcu świata", którego ostatni sezon emitowany był na antenie TVN jesienią 2021 roku. Duża popularność formatu sprawiła, że ukazywał się on nie tylko w Polsce, ale również m.in. w Hiszpanii, Francji, Czechach, Szwecji czy Hongkongu. 

Prywatnie Martyna Wojciechowska jest mamą Marii Błaszczyk (14 l.), a w 2021 roku rozstała się z Przemysławem Kossakowskim (50 l.). Ich związek wytrzymał trzy lata, a jego zakończenie nastąpiło po trzech miesiącach od ślubu. Główna zainteresowana nie kryła wówczas, że było to dla niej "wielkim zaskoczeniem".

Podróżniczka postanowiła skupić się na karierze - w 2021 roku utworzyła własny kanał "Dalej" w serwisie YouTube. Jak opisuje, zamierza publikować tam "spotkania z Ludźmi, którym przyświeca idea #CHCEMISIĘ". Ponadto realizuje swoją pasję i odwiedza kolejne niezwykłe miejsca, co chętnie relacjonuje na swoim profilu na Instagramie. 

Tym razem zamiast zdjęcia z niezwykłych wojaży postanowiła podzielić się z fanami… najgorszą fotką, jaką jej zrobiono. Z jej opisu wynika, że powstała ona dekadę temu.

To też może Cię zainteresować: Jak dziś wygląda Jadzia z “Dużych dzieci”? Co za przemiana! [ZDJĘCIA]

"Każdy ma jakąś niekorzystną fotkę, prawda? Tylko zwykle postanawia skasować ją zaraz po zrobieniu" - napisała Martyna Wojciechowska. 

"A co jeśli paparazzo zaczekał na Twój zły dzień, na najmniej korzystny moment, na krzywą minę (na przykład jak zaczynasz kichać), zrobił zdjęcie, wybrał najgorsze i puścił je w świat? A potem oglądasz je na łamach poczytnych tabloidów albo na plotkarskich portalach? A internet, jak wiadomo, nie zapomina" - dodała. 

Podróżniczka zauważyła, że niekiedy zdjęcia mogą zostać wykonane podczas gorszego okresu w życiu, a liczne komentarze od "życzliwych" nie pomagają w przetrwaniu go.

"Nigdy nie wiesz, co dzieje się u człowieka, o którym mówisz czy piszesz. Nigdy. Więc się powstrzymaj od wypowiadania swojej opinii na ten temat" - zaapelowała Wojciechowska do swoich fanów. Przypomniała także, że taka sytuacja spotkała m.in. Zofię Zborowską-Wronę podczas ciąży

Co o tym sądzicie, ma rację?

Zobacz, jak wygląda dom Martyny Wojciechowskiej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE