Media podają, że Sonia Bohosiewicz rozwiodła się z mężem! "Sprawa zakończona"

2022-12-06 19:50

Sonia Bohosiewicz (47 l.) jest już po rozwodzie? Tak twierdzi "Dobry Tydzień", który powołując się na rozmowę z pracownikiem Sądu Okręgowego w Warszawie, informuje, że aktorka nie jest już żoną Pawła Majewskiego od czerwca 2022 roku.

Sonia Bohosiewicz

i

Autor: AKPA

Sonia Bohosiewicz należy do bardzo skrytych gwiazd, które nie rozprawiają na prawo i na lewo o swoim życiu prywatnym. Podobnie jak siostra, nie udostępnia w mediach wizerunku dzieci, co nie znaczy, że nie publikuje z nimi zdjęć czy uroczych nagrań. Ostatnio jednak zaczęło się mówić o sprawach osobistych aktorki - pojawiły się informacje, że rozwodzi się z mężem. Jak informuje właśnie jeden z magazynów, rozwód miał zostać sfinalizowany pół roku temu!

Media podają, że Sonia Bohosiewicz rozwiodła się z mężem! "Sprawa zakończona"

Sonia Bohosiewicz, jako jedna z popularniejszych aktorek w kraju, nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Przez długi czas wiodło jej się także w życiu prywatnym - w 2008 roku wyszła za Pawła Majewskiego (syna znanego reżysera Janusza Majewskiego), a w 2009 roku urodziła pierwsze dziecko. Dziś spełnia się już w roli mamy dwóch synów - Teodora (13 l.) i Leonarda (10 l.), jednak jak podają media, już nie w roli żony.

- Sprawa o rozwód Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego jest zakończona. Wyrok zapadł w czerwcu 2022 roku - czytamy w "Dobrym Tygodniu", który powołuje się na pracownika Sądu Okręgowego w Warszawie.

Serwis Pudelek podaje, że próbował się skontaktować z Sonią Bohosiewicz w tej sprawie. Odpowiedzi aktorki brak.

Myślicie, że jej małżeństwo faktycznie przeszło do historii? Jeśli tak, niebawem prawdopodobnie zaczną pojawiać się informacje na temat podziału opieki nad dziećmi. Mamy jednak nadzieję, że gwiazda i jej były partner doszli do porozumienia oraz że ich dzieci nie odczują znacząco zmian w domu.

Sonda
Czy rodzice powinni za wszelką cenę ratować małżeństwo?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany