Gorące zdjęcia

Sonia Bohosiewicz rozebrała się na plaży w Juracie. Zażartowała z "nieidealnego" brzucha

2022-07-21 12:27

Sonia Bohosiewicz (47 l.) jak na prawdziwą patriotkę przystało, wakacje spędza nad polskim morzem. Nie są jej straszne "paragony grozy" oraz niepewna pogoda. Jurata to coroczny kierunek jej wyprawy. Gwiazda potrafi także żartować ze swojego wyglądu, co się chwali.

Sonia Bohosiewicz po raz kolejny zdecydowała się na urlop w kraju. Ostatnim razem bardzo sobie chwaliła warunki i temperaturę wody. "Bałtyk był ciepły jak na Teneryfie" - napisała na swoim Instagramie. W tym roku także nie może narzekać na warunki atmosferyczne - nie tylko korzysta ze słońca, które muska jej ciało, ale od czasu do czasu pozwala sobie zamoczyć nogi. Nie przejmuje się także nieidealnym ciałem.

Zobacz: Sonia Bohosiewicz pokazała, jak naprawdę wygląda! "Kobieta bez brzucha jest jak garnek bez ucha". Mamy zdjęcia z plaży

Sonia Bohosiewicz żartuje z brzucha

Na Instagramie żartowała, że myślała, że ma kaloryfer na brzuchu, a patrząc na zdjęcia, musiała stwierdzić, że kaloryfer został w domu. - Ludzie, przecież tu była dwójka dzieci. Kobieta bez brzucha jest jak garnek bez ucha! - żartowała. Dystans to podstawa. Niestety, w najbliższych dniach pogoda w Juracie ulegnie pogorszeniu i spadnie deszcz. Można powiedzieć, że Bohosiewicz idealnie wstrzeliła się z urlopem.

Zobacz gorące zdjęcia gwiazdy:

Sonia Bohosiewicz pokazuje "kaloryfer"

Polskie gwiazdy nad morzem

Gwiazdy coraz częściej wybierają urlop nad polskim morzem, który często okazuje się być loterią. Przekonała się o tym Małgorzata Socha, która plażowała w czapce. Z kolei Katarzyna Glinka mogła cieszyć się urokami plażowania z synem w Chałupach. Zaskoczeniem był brak jej narzeczonego... W tym roku nad Bałtyk wybrali się także Borys Szyc i Grażyna Szapołowska. Gwiazdor zdecydował się na prywatną plażę. 

Zobacz: Borys Szyc z gołą klatą pochwalił się seksowną żoną. Smażą się w Sopocie. PAPARAZZI

Sonda
Czy wakacje nad Bałtykiem są drogie?