Co za luksus!

Michał Wiśniewski ogłosił bankructwo, a teraz stawia dom za 5 mln złotych! Ogromna willa, ale nie dla każdego znajdzie się pokój

2023-07-07 4:29

Powiedzieć o nowym domu Michała Wiśniewskiego (51 l.), że jest luksusowy, to tak jakby nie powiedzieć nic. Posiadłość, która powstaje w podwarszawskich Łosiach, przypomina rezydencję, jakie przyszło nam oglądać w hollywoodzkich produkcjach. Według naszych wyliczeń koszt jej wybudowania i urządzenia wyniesie co najmniej 5 mln zł. Ale, choć willa jest ogromna, nie dla wszystkich dzieci muzyka znajdzie się w niej miejsce.

Kilka tygodni temu wystartował internetowy program „Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje", w którym na bieżąco możemy podglądać kolejne etapy budowy nowego domu Michała Wiśniewskiego. Dzięki wizualizacjom już dziś wiemy, jak będzie wyglądał gotowy projekt. „Dom wyjątkowy, skrojony na miarę potrzeb całej rodziny, w ten sposób, by mogli oni odnaleźć w nim swój spokój za oknem" - czytamy w opisie projektanta.

Teraz zaprezentowano wizualizację kuchni i jadalni w nowym domu lidera Ich Troje. I tu wielkie zaskoczenie. Pomieszczenia wydają się bardziej pasować do wiejskiego domku, niż do bardzo nowoczesnej rezydencji. Pełno tam jasnego drewna i wikliny.

Michał Wiśniewski ogłosił bankructwo, a teraz stawia dom za 5 mln złotych! Nie wszystkie dzieci będą miały swoje pokoje

Powstanie tak ogromnego domu z pewnością nie byłoby możliwe, gdyby nie sponsorzy. Wiśniewski trzy lata temu ogłosił bowiem upadłość, stracił dom, który kupił dla „żony numer dwa", a teraz po prostu go wynajmuje. W nowej posiadłości nie dla każdego będzie jednak miejsce.

- Nie ma aż tak dobrze. To musiałby być chyba pałac, żeby każde dziecko miało swój pokój. Ważne, żeby każdy miał swoją przestrzeń - mówi nam Wiśniewski. Warto dodać, że z obecną żoną mają łącznie 10 dzieci!

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Nie będzie miał więcej dzieci?
Sonda
Podoba Ci się wizualizacja nowego domu rodziny Wiśniewskich?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany