Michał Wiśniewski pożegnał psa

i

Autor: Instagram Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski pożegnał psa

Wzruszające pożegnanie

Michał Wiśniewski przekazał tragiczne wiadomości. "Odszedł członek naszej rodziny"

2023-02-01 18:10

Michał Wiśniewski i jego rodzina pogrążeni są w rozpaczy. Na Instagramie wokalisty Ich Troje znalazło się czarno-białe zdjęcia na którym widzimy go razem z synkiem i uroczym pieskiem. Okazuje się, że po 10 latach zwierzak odszedł. Fani muzyka ruszyli z licznymi wyrazami współczucia...

Ostatnie tygodnie były dla Michała Wiśniewskiego wyjątkowo trudne. Najpierw stracił posadę jurora w show "Twoja twarz brzmi znajomo", a potem okazało się, że jego mamę czeka poważna operacja. Potrzebna była krew w której poszukiwania się zaangażował. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. - Czuję się zobowiązany informować, jak jest, ze względu na Waszą pomoc. (...) Mama wybudziła się. (...) Wszystko jest w porządku. Rzeczywiście straciła bardzo dużo krwi i ona była potrzebna - powiedział. 

Michał Wiśniewski pogrążony w rozpaczy

To jednak nie koniec dramatów w życiu lidera Ich Troje. Na jego Instagramie pojawiła się fotografia, która wzbudziła niepokój wśród jego fanów. Opis wyjaśnia, że odszedł ukochany pies muzyka. "Dziś odszedł po 10 latach członek naszej rodziny. Będziemy tęsknić Błyskuś..." - napisał krótko Michał Wiśniewski. Pod zdjęciem znalazło się mnóstwo słów wsparcia dla niego i jego rodziny. "Panie Michale, wiem co Pan czuje. Dziś pochowałam swojego psiego członka rodziny... Przeżyła z nami prawie 14 lat" - napisała jedna z fanek. 

Gwiazdy żegnają swoje zwierzęta

Gwiazdy w swoich mediach społecznościowych często dzielą się informacjami o odejściu ukochanych zwierząt. Ostatnio ze swoim pupilem pożegnała się Natasza Urbańska, która w wielu wywiadach podkreśla, że nie wyobraża sobie domu bez czworonożnych (lub dwunożnych) przyjaciół. 

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Sonda
Traktujesz swojego psa/kota jak członka rodziny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany