Natasza Urbańska przekazała smutne wieści. Odszedł jej ukochany przyjaciel

2022-09-24 5:02

Natasza Urbańska (45 l.) to wielka miłośniczka zwierząt. W jej dworku w Jajkowicach mieszkają m.in. psy, kózki, gęsi i kaczki. Zwierząt nie brakuje także w warszawskim domu gwiazdy. Niestety, niedawno jeden z nich odszedł. Sądząc po reakcji, jest to dla niej ogromna strata...

Natasza Urbańska pożegnała przyjaciela

i

Autor: AKPA Natasza Urbańska pożegnała przyjaciela

Natasza Urbańska straciła ukochanego psa

Kilka dni temu na profilu Nataszy Urbańskiej na Instagramie znalazło się czarno-białe zdjęcie pieska z ikonką złamanego na pół serca. Okazało się, że był to jej ukochany pupil, który odszedł... Uroczego zwierzaka pożegnała także przyjaciółka Nataszy, zamieszczając post na swojej relacji w mediach społecznościowych. "Zawsze w tą samą stronę. Zawsze w tym samym kierunku, co Twoja Pani. Pa, pa Maluszku" - napisała wyraźnie poruszona.

Natasza przeżyła odejście swojego pupila, bo zwierzęta od zawsze są bliskie jej sercu. W wywiadach podkreśla, że nie wyobraża sobie domu bez czworonożnych (lub dwunożnych) przyjaciół:

- Odkąd pamiętam, zawsze w moim domu były zwierzęta - psy, koty, papugi, ryżowiec Klemens, rybki czy ukochany szczur Maksymilian. Nie wyobrażam sobie życie bez tych mądrych, wiernych, cudownych stworzeń - mówiła w jednym z wywiadów gwiazda.

Zobacz: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz biorą ROZWÓD?! Gwiazda komentuje. TYLKO U NAS

Przeglądając Instagram gwiazdy, trafiliśmy na sesję zdjęciową z psiakami. Jeden z nich - widoczny na ostatnim zdjęciu - odszedł...

Natasza Urbańska pożegnała przyjaciela

i

Autor: Instagram Natasza Urbańska Natasza Urbańska pożegnała przyjaciela

Gwiazdy żegnają swoje zwierzęta

Kilka dni temu swojego pupila pożegnał Filip Bobek. "Kilka dni temu moje serce pękło na milion kawałków. Za szybko, zbyt nagle i zbyt boleśnie. Żegnaj przyjacielu" - napisał zrozpaczony aktor, dołączając do zdjęć z Rocco emotkę ze złamanym sercem.

Zobacz: Zrozpaczony Filip Bobek przekazał tragiczną wiadomość. "Moje serce pękło na milion kawałków"

Sonda
Masz psa?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki