Michał Wiśniewski w "Tańcu z Gwiazdami"? Gwiazdor szczerze o udziale w show

2021-10-28 11:43
Michał Wiśniewski
Autor: AKPA Stacja nie nagrała jeszcze 2 odcinków TTBZ. Czy zobaczymy w nich Michała?

Michał Wiśniewski (49 l.) to gwiazdor, który od lat istnieje w polskim show biznesie. Gwiazdor Ich Troje, oprócz występów na scenie, wcielił się ostatnio w rolę jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz, szczerze opowiedział o udziale w innym show Polsatu. Chodzi o "Taniec z Gwiazdami". Już niedługo zobaczymy go na parkiecie programu? Zobaczcie, co wyjawił Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski na dobre rozgościł się w polskim show biznesie. Popularność Ich Troje sprawiła, że był niemalże wszędzie! Charyzma czerwonowłosego wokalisty i burzliwe życie prywatne, zapewniły Wiśniewskiemu ogromną rozpoznawalność, która trwa do dziś. Nikt nie spodziewał się też, że pojawi się w show Polsatu  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdor rozgościł się jednak w fotelu jurorskim i śmiało komentuje występy innych artystów, aktorów czy aktorek. Teraz lider Ich Troje wyjawił, co sądzi o programach rozrywkowych. Okazuje się, że dostawał wiele propozycji podobnych do TTBZ: - Akurat w tym programie rola jurora jest bardzo wdzięczna dlatego, że nie eliminuje on nikogo. Dla mnie jest to bardzo ważne. Wielokrotnie odmawiałem jurorowania w programach, w związku z czym tym razem czuję się bardzo komfortowo - zdradził "Życiu na gorąco" Wiśniewski. Opowiedział również o "Tańcu z Gwiazdami" i tym, czy weźmie udział w tanecznym programie!

Dalsza treść artykułu pod galerią: Tak zmieniała się Grażyna Wiśniewska, mama Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski o udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Michał Wiśniewski został zapytany o to, czy chciałby wziąć udział w innym programie w roli uczestnika lub jurora. Gwiazdor odpowiedział, że czas na branie udziału w "konkursach" minął: - Hej - mam już 50 lat! - zaznaczył. Dodał jednak, że wszystko może się zmienić: - Ale jakby, na przykład, zależało mi na kasie, to wziąłbym już udział w "Tańcu z Gwiazdami" lub w różnego rodzaju innych programach, ale ja robię to, co lubię - mówił Wiśniewski. Okazuje się, że nie umie tańczyć i robi to jedynie ze swoją żoną: - Nie nadawałbym się [do TzG - red.]. Po prostu średnio tańczę, ale lubię robić to ze swoją żoną, codziennie wieczorem. Natomiast nie mam jakiegoś parcia pod tytułem - "chciałbym pokazywać swoje umiejętności albo uczyć się"! Ze mną jest tak, że przede wszystkim kibicuję ludziom, którzy mają z czegoś frajdę.

Tak wychowuje Michał Wiśniewski
Sonda
Michał Wiśniewski w "Tańcu z Gwiazdami". Chcielibyście zobaczyć go na parkiecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE