Michał zaliczył wpadkę podczas zaręczyn z Adą!

i

Autor: AKPA/Niemiec

Ups

Michał zaliczył wpadkę podczas zaręczyn z Adą! To nie miało tak wyglądać…

2022-12-05 14:52

Michał i Ada to szczęśliwa para, którą połączyła 9. edycja programu "Rolnik szuka żony". W finałowym odcinku show zakochani poinformowali, że są już narzeczeństwem. Michał poprosił ukochaną o rękę na dzień przed nagraniami. Nie wszystko poszło jednak po jego myśli... Zaliczył wpadkę!

Michał i Ada to para, która znalazła miłość dzięki 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Michał długo wahał się między wyborem Adrianny, którą podpowiadało mu serce, a swojej drugiej kandydatki, Marty, którą podpowiadał mu rozum. Ostatecznie chłopak postawił wszystko na jedną kartę i wręczył białą różę Adzie. Ta dwójka zakochała się w sobie bez pamięci. W finałowym odcinku poinformowali, że są już po zaręczynach. Michał uklęknął przed swoją wybranką na dzień przed nagraniami. Niestety, nie wszystko poszło po jego myśli… 

Michał zaliczył wpadkę podczas zaręczyn! "Brama była już zamknięta"

W dniu zaręczyn Michał zaliczył wpadkę, która przysporzyła mu sporo stresu! Opowiedział o tym w rozmowie z "Party".

- Chciałem się oświadczyć na zamku w Kazimierzu Dolnym i jakbyśmy przyszli 10 minut wcześniej, to jeszcze byśmy weszli na ten zamek, ale przyszliśmy 10 minut później i brama była już zamknięta, do zamku nie wpuszczali. Ja taki zmarnowany: "o nie, czemu nie możemy tam wejść" - powiedział.

Podenerwowany Michał musiał niespodziewanie zmienić swoje plany i wybrać inne miejsce na zaręczyny. Padło na basztę, która znajdowała się w pobliżu. To właśnie tam poprosił Adę o rękę, a ta od razu się zgodziła!

- Byłam w szoku, nie spodziewałam się - wyznała dziennikarce "Party".

Para nie zdradziła jeszcze terminu ślubu. Wiadomo jednak, że nie chcą czekać z ceremonią. Ada zamieszkała już razem ze swoim ukochanym. Niedawno zdementowała plotki o tym, że jest w ciąży.

Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają