Milionerzy: Czyim trofeum jest pozłacana patera nazywana talerzem Venus Rosewater? [ODPOWIEDŹ]

2021-08-09 20:16
Milionerzy TVN
Autor: Instagram Milionerzy TVN

Ten sezon "Milionerów" należał do wyjątkowych. W 410. odcinku po raz pierwszy zabrakło widzów. Wszystko przez pandemię. Z tego powodu w "Milionerach" musiały zajść spore zmiany! Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź na to pytanie. Czyim trofeum jest pozłacana patera nazywana talerzem Venus Rosewater?

"Milionerzy" bez widowni! Dziewiąty sezon kultowego teleturnieju rozpoczął się od sporych zmian. Z powodu braku publiczności, musiało zniknąć koło "pytanie do publiczności". Zastąpiło je koło "zamiana pytania" - uczestnik mógł wykorzystać je właśnie do wymiany dowolnego pytania na inne. Uczestnik 410. odcinka wykorzystał to koło przy pytaniu za 20 tys. złotych.

Czyim trofeum jest pozłacana patera nazywana talerzem Venus Rosewater?

A. Miss Universe

B. superszefa kuchni

C. mistrzyni Wimbledonu

D. najlepszego SPA

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. złotych. Uczestnik dokonał wymiany, wykorzystując koło ratunkowe zamiana pytania i otrzymał powyższe pytanie. Jak brzmi poprawna odpowiedź? Po wykorzystaniu koła ratunkowego 50:50, gracz trafił doskonale - postawił na prawidłowy wariant, czyli C!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE