MiłyPan zaprasza na Najlepszy Koncert Świata 2022 w Radomiu!

i

Autor: Facebook/@NajmilszyPan Najlepszy Koncert Świata 2022: Radom. MiłyPan zaprasza!

MiłyPan zaprasza na Najlepszy Koncert Świata 2022 w Radomiu!

2022-06-03 17:03

Najlepszy Koncert Świata 2022 w Radomiu już w piątek, 3 czerwca, o godzinie 20:00! Na to niezwykłe muzyczne wydarzenie zaprasza MiłyPan, czyli jeden z wykonawców, którzy wystąpią na radomskiej scenie. Zobacz wideo!

Najlepszy Koncert Świata 2022 w Radomiu już w piątek, 3 czerwca, o godzinie 20:00! Na imprezie zagrają m.in. Weekend, Milano, Power Play czy Daj To Głośniej. Wśród wykonawców nie mogło zabraknąć MiłegoPana, czyli Piotra Kołaczyńskiego. Na swoim koncie ma dwie diamentowe oraz kilkanaście platynowych płyt. Największą rozpoznawalność przyniósł mu hit "Królowa", który w bardzo krótkim czasie zdobył 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube! Poza tym MiłyPan nagrał kilka przebojów ze współpracy z innymi artystami, na przykład "Jeszcze raz" z zespołem Defis i Bogdanem Borkowskim oraz "Jeden taniec jedna noc" z grupą Topky.

Zobacz również: Najlepszy Koncert Świata 2022: gdzie oglądać? Transmisja live

MiłyPan zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Radomiu

Zobacz w naszej galerii, jak wyglądał Najlepszy Koncert Świata 2022 w Rzeszowie! 

Sonda
Najlepszy Koncert Świata 2022 w Radomiu. Będziesz oglądać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają