Misiek Koterski przytył do roli 17 kg

i

Autor: AKPA Misiek Koterski przytył do roli 17 kg

Misiek Koterski PRZYTYŁ do roli 17 kg. Podobny do Gierka? Zobacz, jak się zmienił!

2020-07-20 10:15

Przed Michałem Koterskim (41 l.) spore wyzwanie aktorskie. Wcieli się w postać Edwarda Gierka. W roli jego żony zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską. Koterski musiał sporo przytyć, aby ważyć ponad 100 kg!! Aktor przyznał, że nie był to dla niego żaden problem. Poniżej szczegóły filmu biograficznego o I sekretarzu KC PZPR. Zobaczcie, jak bardzo zmienił się aktor.

Edwarda Gierka zagra Michał "Misiek" Koterski, a w jego żonę Stanisławę Gierek wcieli się Małgorzata Kożuchowska. Pełna obsada nie jest jeszcze znana, ale jak zapewnia scenarzysta Rafał Woś, będzie ona niebanalna i absolutnie pierwszoligowa. Na pewno na ekranie zobaczymy Jana Frycza (66 l.) oraz Rafała Zawieruchę (34 l.). Być może w filmie zobaczymy także wątek 18-letniej Jolanty Gierek, bratanicy I sekretarza, która została brutalnie zamordowana. Michał Koterski musiał przejść metamorfozę, aby wcielić się w legendarną postać. Przytył 17 kilogramów! Aktor czuje presję, bo to może być przełomowa rola: - Przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze! Za dwa tygodnie ruszają zdjęcia. Zapewne wkrótce pojawią się nowe informacje dotyczące obsady. Czy dla gwiazdy serialu "Pierwsza miłość" nabycie dodatkowych kilogramów było uciążliwe? Misiek przyznał, że to nie był problem: - Łatwo było mi przytyć, bo bezkarnie mogłem zjeść.

Kożuchowska i Koterski zagrają Gierków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE