Monika Mrozowska w ciąży podwyższonego ryzyka. Tygodniami przeżywała dramat, lekarz postawił diagnozę

2021-01-19 14:43
Monika Mrozowska w ciąży podwyższonego ryzyka. Tygodniami przeżywała dramat, lekarz postawił diagnozę
Autor: AKPA

Monika Mrozowska (40 l.) znana z serialu "Rodzina zastępcza" sama jest mamą gromadki dzieci. Właśnie oczekuje swojej czwartej pociechy. Może urodzić w każdym momencie! Termin jest już zaplanowany. Niestety ciąża nie przebiegała wzorowo. Aktorka przeżyła trudne chwile i bała się o maleństwo. Lekarz postawił diagnozę.

Monika Mrozowska ma już dwie córki: Karolinę (18 l.) i Jagodę (11 l.) oraz syna Józefa (7 l.). Teraz spodziewa się drugiego chłopca, któremu nada imię Lucjan. Zdradziła magazynowi "Party", jak jej starsze dzieci zareagowały na nowe rodzeństwo: - Najbardziej narodzin braciszka nie może doczekać się Józek, który najchętniej od razu wyciągnąłby mi go z brzucha, żeby już móc się bawić!. Najstarsza Karolina jest bardziej sceptyczna, bo wie, z jakimi niedogodnościami trzeba się liczyć. Jadzia ma w sobie mnóstwo empatii, więc pewnie będzie bardzo pomocną siostrą. Aktorka urodzi lada chwila, termin miała na 19 stycznia. Maluch przyjdzie na świat poprzez cesarskie cięcie, tak jak jego starsze rodzeństwo. Mrozowska miała obawy w czasie ciąży, która wiązała się z podwyższonym ryzykiem. Po tygodniach niepewności, gwiazda zyskała trochę spokoju:Szybciej niż zarażenie koronawirusem groziło mi sfiksowanie w czterech ścianach własnego domu. Musiałam zachować zdrowy rozsądek, a przy tym starać się żyć możliwie normalnie. Na każdej wizycie pan doktor uspakajał mnie, że wyniki mogą wyjść raz lepsze, raz gorsze, podobnie jak obraz USG, ale muszę pracować nad tym, żeby bez względu na wszystko zachować spokój. A to bywało trudne. Pomagała mi świadomość, że jestem pod doskonałą opieką. 

Życzymy zdrowia i czekamy na pierwsze zdjęcia synka aktorki. Monika Mrozowska z pewnością podzieli się z nimi w mediach społecznościowych. 

Gwiazdy w lodowatej wodzie. Tak chwalą się morsowaniem

ZOBACZ:Porażające słowa Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To koniec małżeństwa?

SPRAWDŹ:Znany raper nagrał, jak policja oddaje mu marihuanę. "Legendarna chwila", tego nie można przegapić!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE