Richardson, Wellman

i

Autor: AKPA/Niemiec, Mieszko Richardson, Wellman

Co się stało?!

Monika Richardson oburzona zachowaniem Doroty Wellman. Poszło o Piotra Kraśkę

2022-10-03 8:33

Monika Richardson (50 l.) jest oburzona tym, w jaki sposób Dorota Wellman (61 l.) przeprowadziła rozmowę z Piotrem Kraśką (51 l.) w "Dzień Dobry TVN", który opowiedział o swojej chorobie. Celebrytka dodaje jednocześnie, że to tej pory lubiła prowadzącą śniadaniówkę.

Medialne problemy Piotra Kraśki zaczęły się w grudniu 2021 roku, gdy "Super Express" upublicznił, że prezenter "Faktów" przez 6 lat prowadził samochód nie posiadając do tego uprawnień. Wszystko wyszło na jaw podczas rutynowej kontroli drogowej. Pod koniec września tego roku Kraśko usłyszał w swojej sprawie wyrok. Sąd Rejonowy w Ostrołęce skazał Kraśkę na karę grzywny w wysokości 100 tys. zł i zobowiązał go do opłacenia kosztów postępowania sądowego. Później pojawiły się też rewelacje, że Piotr zalega z podatkami. To wszystko spowodowało, że dziennikarz zniknął z mediów. Wielu zastanawiało się, co się z nim dzieje.

Piotr Kraśko w "Dzień Dobry TVN" przyznał się do choroby

Kraśko niespodziewanie pojawił się 1 października w weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Siedząc na kanapie śniadaniówki wyspowiadała się ze swoim grzechów, tłumacząc swoje zachowanie. - Zatrudniłem kierowcę i jeździłem z tym kierowcą przez rok, potem dwa, trzy, cztery i pięć, na co oczywiście mam wszystkie dokumenty. Tak zdarzało się też, że usiadłem za kierownicą i to nigdy nie powinno się stać. To było głupie, idiotyczne i nieodpowiedzialne - przyznał. Jednocześnie przyznał się, że obecnie zmaga się z depresją. Padło również pytanie, kiedy zamierza wrócić do prowadzenia "Faktów". Kraśko nie podał konkretów, ale powiedział, że 4 listopada kończy mu się zwolnienie lekarskie. - Jestem otoczony fantastycznymi ludźmi. W tej trudnej chwili doznałem niezwykłej, ludzkiej dobroci. I mogę powiedzieć, że kocham "Fakty". To jest wspaniały program. I kocham TVN, "Dzień Dobry TVN" też - odpowiedział. Rozmowa wzbudziła sporo emocji wśród widzów, jednak nie tylko za sprawą pojawienia się Kraśki. 

Richardson oburzona zachowaniem Wellman

Rozmowa z Piotrem Kraśką w "Dzień Dobry TVN" wywołała istną burzę wśród widzów i internautów. Głównie za sprawą tego, w jaki sposób przeprowadziła ją znany duet Dorota Wellman i Marcin Prokop. Wiele osób zauważyło, że prowadzący w dość ostry sposób odnosili się do dziennikarza, który opowiadał o swojej chorobie. Na profilu programu na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy: "Bardzo nieprzyjemnie poprowadzona rozmowa. Poważny temat poruszony a potraktowany z buta", "Z całym szacunkiem, ale widać było niechęć Doroty do tego co zrobił Kraśko", "Zachowanie Pani Doroty na końcu programu to jakiś skandal i to sformułowanie na końcu: „grzeczny chłopczyk”…". To tylko część reakcji Internautów. Głos postanowiła zabrać także Monika Richardson, która na swoim Instagramie zamieściła swoje wspomnienia związane z pracą w TVN, a jedna z Fanek zamieściła komentarz: "O czym mówimy, kiedy koledzy wczoraj na wizji dali taki popis i gnietli kolegę.. wielcy dziennikarze ..to było takie słabe", na który szybko dopowiedziała Richardson. Monika również nie ukrywa swojego oburzenia zachowaniem Doroty Wellman:

"Niestety zgadzam się z panią. Piszę „niestety”, bo lubię styl Doroty na antenie. Właściwie nie wiem, dlaczego tak się stało. W każdym razie to było bardzo niefajne."

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają