Monika Richardson walczy z oszustami! Nie wierzy jednak, że uda się jej wygrać

2022-05-23 10:15
Monika Richardson walczy z oszustami! Nie wierzy jednak, że uda się jej wygrać
Autor: akpa Monika Richardson walczy z oszustami! Nie wierzy jednak, że uda się jej wygrać

Monika Richardson (50 l.) to popularna dziennikarka, nic więc dziwnego, że oszuści postanowili wykorzystać jej znane nazwisko. Prezenterka przestrzega swoich fanów i podejmuje walkę!

Monika Richardson bardzo dobrze czuje się w przestrzeni social mediów. To właśnie tam chętnie dzieli się zdjęciami i przemyśleniami na temat swojego życia prywatnego. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak spędza czas ze swoim ukochanym Konradem Wojterkowskim, czy co słychać u jej dzieci. Ostatnio założyła też nowe konto swojej szkoły językowej, na którym promuje swoje usługi. Jej prywatne konto na Instagramie obserwuje prawie 40 tysięcy internautów. I to właśnie ich Monika przestrzega przed oszustami.

Richardson ostrzega przed fałszywym kontem

Monika lubi korzystać z social mediów. Ostatnio jednak odkryła, że ktoś podszywa się pod nią w sieci. Fałszywe konto ma już ponad 10 tysięcy obserwujących i są z niego rozsyłane wiadomości. Richardson podjęła już walkę z oszustami, ale zdaje sobie sprawę, że nie będzie ona łatwa. Przestrzega też swoich fanów, żeby uważali.

Monika Richardson to pirat drogowy. Tak łamie przepisy

"Uwaga: fake konto o nazwie monikarichardson00 wysyła wiadomości na Instagramie. Proszę nie odpowiadać, blokować, i „un-follow”, jeśli zaczęliście to konto obserwować myśląc, że to ja. Już zgłosiłam to konto oczywiście, ale ma ono aż 10.000 obserwujących. To okropna strata energii, choć naturalnie przede wszystkim kłamstwo i oszustwo. Uważajcie", napisała na Instagramie.

Sonda
Śledzisz w sieci wpisy Moniki Richardson?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE