Mr Sebii nie mógłby żyć bez seksu

i

Autor: archiwum prywatne Mr Sebii nie mógłby żyć bez seksu

Muzyk disco polo zaskoczył wszystkich!

Mr Sebii był na plantacji marihuany, a potem napisał hit... Co tam się działo! Czy to legalne? Wokalista zabrał głos!

2023-09-18 22:50

Popularny muzyk disco polo, Mr Sebii po powrocie z Holandii postanowił popełnić utwór, pt. „Niezłe ziółko” o szalonej zielarce, przez którą „cała wieś była wesoła”. Zainspirowała go piękna Holenderka, pracująca na plantacji konopi.

Mr Sebii, znany z numerów „Cipuleńka”, „Hej dziewczynki”, „Nie szukaj mnie”, „Kolanko”, czy „Wesele z piekła rodem” popełnił kolejny muzyczny hit. Piosenka w klimatach folk - dance nosi tytuł „Niezłe ziółko”, a jej tekst wprawia w osłupienie: „Chodziła, chodziła i zbierała zioła… Cała wieś paliła i była wesoła” - śpiewa discopolowiec.

Muzyk zainspirował się plantacją konopi!

Okazuje się, że inspiracją do napisania tego utworu okazała się jego wizyta w Amsterdamie. - Piosenkę „Niezłe ziółko” napisałem tuż po powrocie z Holandii. Graliśmy tam z zespołem kilka koncertów, głównie w klubach polonijnych, ale mieliśmy też trochę czasu, żeby zwiedzić Amsterdam i okoliczne wioski. Znajomy zabrał nas na ogromną plantację marihuany. Jeszcze tyle zioła na oczy nie widziałem. Większość rosła w specjalnych szklarniach, ale były też plantacje na zewnątrz. Krzaczkami opiekowała się piękna Emma, podlewała, przycinała itd. Obraz tej dziewczyny tak mi utkwił w pamięci, że postanowiłem napisać o niej piosenkę… Taka moja inspiracja z Holandii - śmieje się Mr Sebii w rozmowie z „Super Expressem”. - Żeby nie było ja w tym Amsterdamie niczego nie paliłem, żeby mieć natchnienie. Już bez używek jestem energiczny i mam sto pomysłów na minutę. Chociaż przyznam, że czytałem dużo o leczniczej marihuanie i uważam, że powinna być bardziej dostępna dla osób, które potrzebują jej w celach leczniczych. Natomiast ja nawet zwykłych papierosów nie palę - podkreśla Sebastian.

"Niezłe ziółko" przebije "Przez Twe Oczy Zielone" Zenka?

Naszym zdaniem to przebój na miarę hitu „Przez Twe Oczy Zielone” Zenka Martyniuka! Teledysk zrealizowano w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego i Zalewu Sulejowskiego. Publiczność od pewnego czasu już szaleje przy „Niezłym ziółku” na licznych koncertach. Ciekawostką jest, że Sebii otworzył fundację, która będzie pomagała wystartować z karierą młodym artystom. Więcej informacji na stronie internetowej gwiazdora.

Tymczasem, posłuchajcie „Niezłego ziółka” w serwisie YouTube!

Mr Sebii - Niezłe ziółko

i

Autor: Materiały prasowe
Iness: Filigranowa gwiazda disco polo w tygodniu jest kierowcą tira!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany