Musiał pochwalił się prywatnymi zdjęciami

i

Autor: AKPA

Musiał pochwalił się prywatnymi zdjęciami. Ten widok rozczuli każdego

2022-03-30 19:00

Maciej Musiał (27 l.) to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, który występuje na scenie od dzieciństwa. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola w serialu "Rodzinka.pl", ale pojawił się również w wielu innych produkcjach. Musiał jest bardzo blisko ze swoim dzieckiem, Marianem Markiewiczem (98 l.). Ostatnio opublikował wzruszające zdjęcia z jego urodzin. Zobaczcie sami!

Maciej Musiał to aktor i prezenter telewizyjny, któremu największą rozpoznawalność przyniosła rola Tomka Boskiego w serialu TVP2 "Rodzinka.pl". Jego kariera aktorska rozpoczęła się, gdy był jeszcze dzieckiem. Występował m.in. w "Plebanii", "Ojcu Mateuszu", "Ranczu", "Hotelu 52", czy "Prawie Agaty". Zagrał również rolę w serialu "Wiedźmin" produkcji Netflixa. Poza tym można były go zobaczć w roli prowadzącego programów rozrywkowych, np. "The Voice of Poland".

Musiał jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad 500 tys. osób. Chętnie dzieli się z fanami fragmentami swojego życia prywatnego i zawodowego. Jak możemy zobaczyć, jest blisko ze swoim dziadkiem, Marianem i często publikuje z nim zdjęcia. W 2020 roku wystąpili razem w kampanii rządowej "Ostatnia prosta", zachęcającej do szczepień przeciwko koronawirusowi. Dwa lata temu pisał o nim, że jest "największym kozakiem, jakiego zna" i bardzo mocno go kocha.

Wczoraj Musiał świętował 98. urodziny swojego dziadka. Z tej okazji opublikował na swoim profilu na Instagramie kilka wzruszających zdjęć, również takich z dzieciństwa. Widać, że pan Marian i jego wnuk mają wyjątkową relację. Do życzeń dla solenizanta przyłączyło się wiele osób ze świata show-biznesu m.in. Ewa Farna, Marcin Gortat, Tomasz Kammel czy Paulina Gałązka.

Maciej Musiał jest blisko nie tylko z dziadkiem, ale również ze swoją mamą, Anną Markiewicz-Musiał. Zobacz ich zdjęcia w naszej galerii!

Sonda
Lubicie Macieja Musiała?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE