Na co zmarł Paweł Królikowski? Przyczyna śmierci aktora

i

Autor: Akpa Na co zmarł Paweł Królikowski? Przyczyna śmierci aktora

Na co zmarł Paweł Królikowski? Przyczyna śmierci aktora

2020-02-28 12:46

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Aktor od ponad dwóch miesięcy przebywał w szpitalu. Na co chorował? Co było przyczyną jego śmierci?

O problemach zdrowotnych Pawła Królikowskiego mówiono od kilku miesięcy. Aktor w maju przeszedł operację, dlatego też nie pojawił się w ostatnim odcinku 11. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". – Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – powiedział w premierowym odcinku 12. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Królikowski.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia aktor ponownie trafił do jednego z warszawskich szpitali. Pod koniec stycznia serialowy "Kusy" przeszedł kolejną operację. Niestety, pojawiły się pewne komplikacje. -  Kilka dni temu przeszedł operację – dowiedzieliśmy się. Niestety, pojawiły się komplikacje. – Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja – dodał nasz informator.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w godzinach porannych. Aktor odszedł w wyniku choroby neurologicznej.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany