Najman zrobi z Allanka mężczyznę

2017-12-15 3:00

Jest wrażliwy i już tworzy muzykę. Edyta Górniak (45 l.) miała więc nadzieję, że jej syn w przyszłości zostanie artystą. Ale okazuje się, że Allanka Krupę (13 l.) kręcą typowo męskie, niebezpieczne sporty. Zaczął boksować! Jego trenerem został bokser celebryta Marcin Najman (38 l.).

Allan zaraził się pasją do boksowania od Najmana, który jest wielkim przyjacielem Edyty. Dziś młodzik trenuje pod okiem pięściarza.

- Allan to bardzo ambitny i twardy chłopak. Faktycznie przyjechał do mnie ze swoją mamą na trening. Połknął bakcyla. Edytka przysyła mi czasem filmy z jego treningów. Chłopak naprawdę daje radę! - opowiada nam Marcin Najman.

Edyta, choć z lekkim niepokojem, cieszy się, że Allan ma w końcu jakieś męskie wzorce. Swojego ojca Dariusza K. (41 l.) nie widział przecież od trzech lat. - Marcin jest wzorem dla mojego syna - wyznaje zadowolona Górniak.

- Boks znakomicie kształtuje charakter. Na pewno Allan będzie wielkim oparciem dla swojej mamy. Tego jemu i jego mamie życzę! Allan będzie twardym mężczyzną! - podsumowuje Marcin.

Zobacz: 13-letni syn Górniak przyjmie w grudniu Pierwszą Komunię Świętą

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE