Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Szok!

Narodziny nieślubnego syna Grzegorza Markowskiego wywołały skandal! Jakie relacje muzyk ma z nim dzisiaj?

2022-12-05 13:04

Grzegorz Markowski (69 l.) to jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce oraz lider rozwiązanego już zespołu Perfect. Jego córka, Patrycja (43 l.), poszła w ślady sławnego taty i też została wokalistką. Nie wszyscy wiedzą jednak, że Markowski doczekał dwójki dzieci. Po raz pierwszy został on ojcem, gdy miał tylko 15 lat. Co wiemy o jego synu, Piotrze (54 l.)?

Grzegorz Markowski od prawie 50 lat jest związany ze swoją żoną, Krystyną. Kiedy brał z nią ślub, był już ojcem. Muzyk został nim w wieku zaledwie… 15 lat! Jak ustalił "Fakt" w 2006 roku, jego nieślubny syn jest owocem krótkiej relacji z sąsiadką. Gdy chłopiec przyszedł na świat, para nie była w związku, ani nie utrzymywała ze sobą kontaktów. Podobno kobieta miała żal do Grzegorza, że ten nie chciał poświęcać czasu małemu Piotrowi. Z kolei informator tabloidu dodał, że to matka chłopca nie dopuszczała do spotkań ojca z synem. 

Narodziny nieślubnego syna Markowskiego wywołały skandal. Nie kochał matki swojego dziecka?

Markowski otworzył się na temat swojej przeszłości w rozmowie z "Twoim Imperium". Jak wyznał, nie kochał matki Piotra, a ich znajomość zakończona narodzinami dziecka, wywołała skandal.

- Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal [...] Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? - zastanawiał się. 

W 2006 roku "Faktowi" udało się dotrzeć do Piotra i zapytać go, jak wyglądają jego stosunki z Grzegorzem Markowskim. Mężczyzna odpowiedział, że "nie utrzymuje z ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami". Wiadomo, że muzyk płacił alimenty na syna aż do ukończenia przez niego 23. roku życia. Patrycja Markowska również nie utrzymuje kontaktów ze starszym bratem.

Sonda
Czy słuchasz piosenek Grzegorza Markowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany