Półnaga Urbańska wygina się w nowym wideo. Przy okazji pozuje cała w… Fani oszaleli!

2020-12-20 10:45
Natasza Urbańska w teledysku Ile
Autor: Natasza Urbańska Natasza Urbańska w teledysku Ile

Natasza Urbańska (43 l.) w ostatnich miesiącach przeszła radykalną metamorfozę - zmieniła fryzurę, pseudonim oraz wróciła do nagrywania piosenek. Najnowsza - „Ile” właśnie ujrzała światło dzienne, a towarzyszący jej teledysk rozpala zmysły fanów, bowiem gwiazda pokazuje się w nim… półnaga! Tak gorąco dawno nie było!

To zdecydowanie jej czas. Po dobrze przyjętym utworze „Nieuchronne” z którym Natasza wystąpiła u samego Kuby Wojewódzkiego, przyszedł czas na nowy utwór - „Ile”, który jest jednocześnie zapowiedzią drugiej płyty artystki. „Utwór ILE oraz teledysk do niego obrazują bardzo osobiste momenty artystki; jej dwa światy które w kontraście do siebie uzupełniają się doskonale. Świat teatru czyli świat kreacji, niezwykle wymagający a zarazem magnetyczny i wciągający" - czytamy w materiałach prasowych.

ZOBACZ: Natasza Urbańska jeździ po drogach GIGANTEM. Luksus i moc na pierwszym planie - ZDJĘCIA

Co więcej - Natasza zabiera widza do swojej prywatnej strefy jaką jest garderoba. W tym azylu są chwile skupienia, przemiany, odpoczynku , ściągania emocji po skończonym spektaklu. Tym drugim światem jest druga twarz Nataszy pełna wewnętrznych emocji wynikających z jej niezależności i siły. To kobieta spełniona, która tworzy kreuje i cieszy się z momentów, które nadejdą. Oba te światy łączy jedno ciało i jedna dusza.

W nowym teledysku Natasza Urbańska pozuje półnaga, ubrana jedynie w futro. Fani nie kryją zachwytu i w sumie nie dziwimy się im.

Gwiazdy załamane. W tym roku zarobią GROSZE w Sylwestra. Najwięcej Zenek Martyniuk

Wojewódzki porównuje Tadlę do alkoholika. Dziennikarka mu odpowiada!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE