Przepiękna kobieta

Nie do wiary, że Paweł Królikowski zdradził żonę. Odkopaliśmy zdjęcia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z młodości!

2023-09-10 5:01

Małgorzata Ostrowska-Królikowska była ze swoim mężem Pawłem Królikowskim aż do jego zdecydowanie przedwczesnej śmierci. W ich małżeństwie różnie się układało. Doszło nawet do tego, że aktor wdał się w romans. Patrząc na zdjęcia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej aż trudno w to uwierzyć. Nie do wiary, że Paweł Królikowski zdradził żonę. W naszej galerii prezentujemy fotografie z młodości aktorki znanej z roli Grażynki w "Klanie".

Paweł Królikowski zdradził żonę. Związek udało się ocalić

Przez lata wydawało się, że Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska tworzyli idealne małżeństwo. Trzy lata po śmierci aktora wyszło jednak na jaw, że miał on nieślubnego syna, który był owocem pozamałżeńskiego romansu. Mimo takich perturbacji udało się ocalić związek Królikowskich. Aktor był dobrym mężem i ojcem piątki wspólnych dzieci. Oczywiście - jak to w małżeństwie bywa - zdarzały się kłótnie. - My z Pawłem w ogóle nie uznajemy cichych dni. Oczywiście, że się awanturujemy i kłótnie są, bo jesteśmy typem włoskiej rodziny. Ale bardzo szybko te kłótnie mijają - zdradziła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem". Wiele osób nie może pojąć tego, że Paweł Królikowski zdradził żonę, która zawsze była piękną wspaniałą kobietą, a do tego świetną aktorką.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przed "Klanem" grała w wielu filmach. Widzowie zwrócili uwagę na jej urodę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska gigantyczną popularność zyskała dzięki kultowej roli Grażynki w serialu "Klan". Wiele kobiet utożsamiało się z tą kojarzącą się typową Matką Polką postacią, mierzącą się z takimi trudami życia codziennego, jakie ma wiele polskich rodzin. Występ w "Klanie" to jednak tylko jeden z punktów bogatego artystycznego CV żony Pawła Królikowskiego. Zanim trafiła ona do rodziny Lubiczów zagrała m.in. w filmach "Rajski ptak", "Rozmowy kontrolowane" czy "Miasto prywatne". Już wtedy widzowie zwrócili uwagę na niezwykłą urodę aktorki. Zobacz w naszej galerii, jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyglądała w młodości. Żona Pawła Królikowskiego była i nadal jest piękną kobietą. 

Paweł Królikowski ma swój skwer
Listen on Spreaker.