Omenaa Mensah

i

Autor: Instagram Omenaa Mensah

Nie uwierzycie jakie zdjęcia do sieci wrzuciła Omenaa Mensah! Trudno uwierzyć, że to matka dwójki dzieci.

2021-08-17 13:35

Gwiazda TVN, Omenaa Mensah (42 l.) nie ma nic do ukrycia. Pokazuje w sieci bardzo dużo ze swojego życia, ale takich zdjęć się nie spodziewaliśmy. Tym bardziej, że przecież seksowna pogodynka jest mamą dwójki dzieci.

Zdecydowanie Omenaa Mensah jest jedną z bardziej charakterystycznych twarzy TVN. Od lat informuje widzów jaka będzie pogoda, ale na swoim koncie ma również prowadzenie wielu programów między innymi o tematyce wnętrzarskiej. Jest również bardzo aktywna w social mediach. To tam chwali się swoją rodziną, sukcesami i tym jak wygląda. I właśnie ostatnie zdjęcie, które wrzuciła rozgrzało sieć do czerwoności.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Gwiazda TVN pokazała zdjęcia ze ślubu, na styku dwóch oceanów! Jej mąż to jeden z najbogatszych Polaków!

Mensah i jej afrykańskie korzenie

Piękna pogodynka zawsze podkreśla, że jest bardzo dumna ze swoich afrykańskich korzeni. Zresztą często na wizji pokazuje się w charakterystycznym afro. Od lat również wspiera dzieci w Afryce. W 2014 roku założyła fundację, która koncentruje się głównie na pomocy związanej z ich edukacją. A w tym roku pochwaliła się, że w końcu udało się zakończyć budowę szkoły.

"Nasza szkoła w Ghanie jest już gotowa! ??? We wrześniu wielkie otwarcie, więc niebawem podzielimy się z Wami efektem końcowym! To dla nas wspaniały czas - pełen radości, wdzięczności i szczęścia ?☺️? Bo chcieć to móc! ??", napisała pogodynka na początku sierpnia.

Trzeba przyznać, że nowa szkoła jest bardzo okazała i z pewnością pomieści wiele dzieci, które w końcu mogą liczyć na prawdziwą edukację. Zresztą Omenaa rozumie ich potrzeby, bo sama jest mamą dwójki dzieci: córki Vanessy (9 l.) i syna Vincenta (4 l.). Chociaż patrząc na niektóre zdjęcia Mensah, trudno uwierzyć, że jest mamą na pełny etat.

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:

Seksowna pogodynka chwali się swoim ciałem

Na pierwszy rzut oka widać, że Omenaa ma wspaniałą figurę. Zazwyczaj jednak schowana jest pod modnymi ubraniami. Dopiero, gdy na Instagramie zobaczymy jej ostatnie zdjęcie, widać jak niesamowite ma ciało. Nie jedna kobieta w tym wieku chciałaby mieć tak wyrzeźbiony brzuszek. Pod zdjęciem, na którym pozuje w staniku sportowym i szortach napisała:

"Urodziłam dwoje dzieci, bardzo aktywnie działam zawodowo, uwielbiam podróże i w zasadzie na sport nie mam czasu, ale wytłumaczenie pt: „nie mam czasu” nie powinno tu funkcjonować :)"

Pogodynka zdradza również swoją receptę na tak idealne ciało:

"często pytacie ile czasu poświęcam na aktywność fizyczna;)?…hmmm szczerze staram się, żeby to było minimum 25 min co drugi dzień,a na wakacjach nawet codziennie z moim Ukochanym?No i do tego joga,którą uwielbiamy ❤️"

Najnowsza sesja zdjęciowa Omeny Mensah dla Termo Organiki