Nie żyje gwiazdor hitowych programów TVP i TVN. Nagłe, tragiczne wiadomości

2021-08-11 20:48
Łukasz Mojecki
Autor: Wojciech Olszanka/East News Łukasz Mojecki

Łukasz Mojecki podbił serca widzów w programie "Bitwa na głosy", w którym był członkiem drużyny Andrzeja Piasecznego. Widzowie kojarzą go również z innych programów TVP, tj: "Jaka to melodia" czy "Pytanie na śniadanie". Mojecki wystąpił także w "Dzień dobry TVN". Niespodziewanie do mediów dotarły tragiczne wiadomości. Łukasz Mojecki zmarł tuż przed swoimi 38. urodzinami. Poznajcie smutne szczegóły.

Łukasz Mojecki współpracował m. in. z Sylwią Grzeszczak, Mezo, Jeden Osiem L, Bartkiem Wroną czy Magdą Famme. Jego muzyczna kariera zaczęła się rozwijać, kiedy razem z drużyną Andrzeja Piasecznego, wygrali "Bitwę na głosy". W 2017 roku Mojecki wydał swój debiutancki singiel.

Prowadził również własną audycję w "Radio Rekord". Koledzy z pracy przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych tragiczne wiadomości.

Łukasz Mojecki nie żyje, miał tylko 37 lat. Tragiczne wiadomości

Na profilu "Radia Rekord" na Facebooku pojawił się post z informacją o śmierci Łukasza Mojeckiego. Wokalista zmarł na krótko przed swoimi 38. urodzinami. Nie podano jednak dokładnej przyczyny jego śmierci. Poinformowano wyłącznie, że nastąpiła ona w wyniku ciężkiej choroby.

- Odszedł Łukasz Modżo Mojecki 😭 Łukasz Mojecki był wokalistą, znanym między innymi z programu "Bitwa na głosy". Od maja na antenie Radia Rekord prowadził audycję Rekord Music Tour razem z Darkiem Janikiem. Odszedł po trudnej walce z chorobą. 30 sierpnia skończyłby 38 lat. Spoczywaj w pokoju Przyjacielu... Odszedłeś, ale Twoja muzyka zostanie z nami - pożegnali go koledzy.

NIE PRZEGAP: Elżbieta Zającówna sfotografowana z mężem i córką! Na widok tego, jak teraz wygląda padliśmy! [Zdjęcia]

NIE PRZEGAP: Zrobili jej zdjęcie, gdy szalała w prywatnym basenie! Padniecie na widok ciała 58-letniej gwiazdy "Pierwszej miłości" [FOTO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE