Smutna wiadomość

Hanna Śleszyńska wzruszająco żegna wieloletniego partnera. Byli razem 14 lat. Aktorka jest załamana!

2023-06-05 11:11

Nie żyje Jacek Brzosko, wieloletni partner Hanny Śleszyńskiej. Poznali się na basenie i szli razem przez życie 14 lat. Para rozstała się w 2019 roku, ale Jacek Brzosko na zawsze pozostał w sercu aktorki. Teraz Hanna Śleszyńska pożegnała byłego partnera w niezwykle wzruszającym wpisie na Instagramie. Widać, że jest załamana. Wyrazy współczucia złożyła m.in. Anna Głogowska, czyli była partnerka Piotra Gąsowskiego, z którym również swego czasu związana była Hanna Śleszyńska.

Nie żyje Jacek Brzosko. Był wieloletnim partnerem Hanny Śleszyńskiej

Nie żyje Jacek Brzosko, biznesmen i łyżwiarz figurowy. Mężczyzna w latach 2005-2019 był partnerem popularnej aktorki Hanny Śleszyńskiej. Nigdy nie wzięli ślubu, mimo że tworzyli naprawdę udany związek. - Nie jesteśmy typową parą, jesteśmy nietypowi. Nie dzielimy radości na co dzień, jak inne pary. Nie mieszkamy razem, więc pewnie dlatego każdą wspólną chwilę staramy się przeżyć dobrze - mówiła w rozmowie z "Super Expressem" aktorka. Ostatecznie jednak związek Hanny Śleszyńskiej i Jacka Brzoski się rozpadł. - Hania jest wspaniałą kobietą, ale cóż, czasami coś nie zaskoczy w życiu. Nie ma tu skandalu, żadnej trzeciej osoby. Po prostu tak wyszło. Nic więcej - zdradził w "Twoim Imperium" biznesmen.

Hanna Śleszyńska żegna Jacka Brzoskę. Wyrazy współczucia od Anny Głogowskiej

Hanna Śleszyńska nawet po rozstaniu dobrze myślała po Jacku Brzosce. Gdy dowiedziała się o jego śmierci, zamieściła wzruszający wpis na Instagramie i dodała kilka czarno-białych fotek. - Jacek🖤Takiego Cię zapamiętam… 💔Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia…Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy - podkreśliła aktorka. Do jej słów odniosła się także Anna Głogowska, która przez lata była partnerką Piotra Gąsowskiego. Z aktorem długo związana była też Hanna Śleszyńska. - Przykro mi bardzo… - napisała tancerka. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Hanny Śleszyńskiej i jej byłego partnera Jacka Brzoski

Nie przegap: Anna Głogowska w żałobie! Nie żyje jej brat. "Miał najładniejszy uśmiech na świecie"

Janusz Weiss nie żyje. Legendarny dziennikarz miał 74 lata
Listen on Spreaker.