Piotr Balicki

i

Autor: @pio_bal / INSTAGRAM Piotr Balicki

Tragiczne wiadomości

Nie żyje Piotr Balicki. Prezenter TVN miał tylko 38 lat

2022-08-19 14:14

Piotr Balicki nie żyje. Prezenter przez lata związany był z TVN, a publika kojarzy go głównie z roli trenera w programie "Mali giganci". Pracował również nad takimi hitami, jak: "Taniec z gwiazdami", "Mam talent" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Marcin Prokop w czwartek (18 sierpnia) podczas trzeciego dnia festiwalu w Sopocie poprosił publiczność o przesyłanie Piotrkowi dobrej energii. Niestety, teraz do mediów dotarła wiadomość o śmierci prezentera, który miał 38 lat.

Kilka miesięcy temu Piotr Balicki wyznał na swoim Instagramie, że zdiagnozowano u niego poważną chorobę. W swoim wpisie nazywał ją "wilkiem". Przyznał, że przebywa w szpitalu.

- To, co napiszę, nie ma wywołać fali współczucia. Chcę tylko zatrzymać falę codziennych wiadomości w stylu "właśnie się dowiedziałam..." itp. Otóż potwierdzam. Do mojego domku zwanego "ciałem", wpadł wilk, ale postanowił nie pukać. Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć (...) był podstępny i niesamowicie cichy. (...) Mój dom to obecnie sala nr 2 gdzieś w Centrum Onkologii. Rozpocząłem dość brutalną walkę z wilkiem - napisał Piotr Balicki.

Piotr Balicki gościł też w programie "Miasto kobiet", w którym zdradził więcej szczegółów dotyczących jego choroby. Fakt, że Balicki jest w gorszej formie na planie "Mam talent" odnotował Marcin Prokop, który polecił koledze wykonanie szczegółowych badań. Okazało się, że dziennikarz ma czerniaka, jednak lekarze nie byli w stanie dokładnie go zlokalizować.

- Przyszedł do mnie młody człowiek i pierwsze, co powiedział: "Ma pan czerniaka. Nie możemy znaleźć miejsca, nie wiemy, gdzie on jest. Prawdopodobnie jest on ukryty pod skórą (...) - mówił w "Mieście kobiet".

W czwartek Marcin Prokop ze sceny na festiwalu w Sopocie poinformował, że z Piotrem Balickim jest źle i zaapelował o przesyłanie do niego wyrazów wsparcia. Niestety, w piątek 19 sierpnia do mediów dotarła wiadomość o śmierci prezentera TVN, którą potwierdziła jego najbliższa rodzina. Stan Balickiego był bardzo ciężki, dziennikarz przegrał walkę z chorobą nad ranem.

Najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.

Pogrzeb Oliwierka, syna Jakuba Rzeźniczaka.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE