Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

i

Autor: Piotr Podlewski/AKPA, AKPA

Wszystko po odejściu syna!

Niewiarygodne, co Zygmunt Chajzer myśli o stacji TVN! Nie przebierał w słowach!

2023-08-31 9:30

Filip Chajzer żegna się z telewizją TVN. Popularny prezenter i były prowadzący program "Dzień dobry TVN" przekazał to w środę na swoim Instagramie. Pod postem pojawiły się setki komentarzy pod adresem dziennikarza. Jednym z nich był komentarz Zygmunta Chajzera, który dopiekł dla TVN. Poznajcie szczegóły!

Filip Chajzer to jeden z najbardziej charyzmatycznych prezenterów w Polsce, widzowie przez lata mogli go oglądać w programie "Dzień dobry TVN", gdzie najpierw był przebojowym reporterem, a następnie wspólnie z Małgorzatą Ohme prowadzili poranny program. W środę gwiazda TVN opublikowała post, w którym mówi wprost, że została wezwana na dywanik, bowiem szefostwu nie podobała się współpraca Chajzera z Radiem Zet.

Filip Chajzer odchodzi z TVN. Wymowne słowa jego ojca!

Pod postem Filipa Chajzera można było zobaczyć lawinę pozytywnych komentarzy, które były wyrazami wsparcia dla prezentera i słów uznania, za to, co przez lata robił w programie "Dzień dobry TVN". Jego post skomentował ojciec Zygmunt Chajzer. Legenda telewizji nie kryła się ze swoją opinią na ten temat. Wbiła mocną szpilę dla TVN

- Coś kiepsko z TVN, jeśli przeszkadza im współpraca ze stacją radiową. Najlepsi prowadzący często byli radiowcami! Filip, nie przejmuj się, rób swoje, rób to, w czym jesteś najlepszy! - napisał tata prezentera pod postem.

Zobacz poniższą galerię:

Zygmunt Chajzer maskotki Zonka strzeże jak oka w głowie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany