Power of love

i

Autor: Facebook/ZOOM TV - Polska

Nowe show konkurencją dla "Hotel Paradise"? Kiedy premiera "Power of Love. Polska"?

2022-03-08 13:17

Choć w telewizyjnych ramówkach nie brakuje skandalicznych i ekscytujących programów, producenci nie próżnują i wciąż zaskakują. W marcu na antenie ZOOM TV wystartuje "Power of Love. Polska", który już teraz, przedpremierowo został okrzyknięty największą konkurencją niezwykle popularnego "Hotelu Paradise". Czy randkowa produkcja faktycznie przebije show TVN-u? Kiedy premiera?

"Power of Love" - kiedy premiera?

W ostatnich latach w telewizji przybyło programów randkowych. Obecnie wśród najpopularniejszych miłosnych reality show królują "Hotel Paradise" oraz "Love Island. Wyspa miłości". Niebawem jednak może się to zmienić. Pierwszy odcinek "Power of Love" zostanie wyemitowany w niedzielę, 20 marca o godzinie 18:00 w ZOOM TV.

Czym zaskoczy "Power of Love"?

Bardzo możliwe, że nowe randkowe show zagości na długo w telewizyjnej ramówce. Inspiracją do powstania programu był turecki format w "Kismetese Olur", który zyskał ogromną popularność, nie tylko w swoim rodzimym kraju, ale także w Grecji i Rumunii. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, w programie pojawi się osiemnaścioro uczestników, którzy uczucia szukać będą w największym mieście Turcji - Stambule.

Każdy z bohaterów będzie zupełnie inny, jednak wszyscy wezmą udział w show w jednym konkretnym celu – aby odnaleźć miłość. Bez wątpienia program przepełniony będzie ogromem emocji i narastającej wśród nieznajomych singli namiętności. Kobiety i mężczyźni w nietypowy sposób będą mieli okazję poznać potencjalnych partnerów. Codziennie, przez osiem godzin będą spędzać ze sobą czas w specjalnym studiu przygotowanym przez ZOOM TV. Aby mogli się lepiej zintegrować, producenci przewidzieli dla nich liczne gry i problematyczne zadania. Niestety zakochani, głębsze więzi będą musieli nawiązywać głównie zza ekranu i bez kontaktu fizycznego. W taki sposób utworzone już pary będą mogły spotykać się na osobności, wyłącznie podczas zaaranżowanych randek, które będą nagrodą, w przypadku najlepiej wykonanego zadania. Uczestnicy, co tydzień, będą eliminować jedną osobę. Do kolejnych odcinków przechodzić będą Ci bohaterowie, którzy zdobyli uznanie i głosy telewidzów, a w ramach bonusu otrzymają oni nagrodę pieniężną. O tym kto finalnie wygra show, zdecydują widzowie.

"Power of Love. Polska" będzie można oglądać od poniedziałku do soboty o godz. 21.00 oraz w niedziele o 18.00 na antenie ZOOM TV.

Kto poprowadzi "Power of Love"?

W roli prowadzącej "Power of Love. Polska", zobaczymy Małgorzatę Leitner (36 l.), która jest już dobrze znana w świecie mody. Jest ona bowiem, założycielką agencji modelek i gwiazd Avant Management. Oprócz tego prowadzi szkołę przygotowującą do zawodu modelki – Avant School. Małgorzata w swojej karierze może pochwalić się obiecującymi współpracami. Pracowała m.in. z Joanną Krupą (43 l.), Sandrą Kubicką (27 l.) oraz Karoliną Pisarek (25 l.). 

Sonda
Czy będziesz oglądać "Power of Love"?
Lena Ornowska zauroczyła trenerów The Voice Kids. To ona wygra program?