Nowe zdjęcie Ibisza z synem rozczuliło internautów

i

Autor: AKPA/Gałązka, Instagram/@krzysztof_ibisz_official

Uroczo!

Nowe zdjęcie Ibisza z 3-miesięcznym synem rozczuliło internautów. "Jaki śliczny i słodki maluszek!"

2022-12-19 11:16

Krzysztof Ibisz (57 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji Polsat. We wrześniu 2022 roku mężczyzna po raz trzeci został ojcem. Jego najmłodszy syn, Borys, jest owocem miłości z Joanną Ibisz (30 l.). Ostatnio prezenter pokazał w mediach społecznościowych rozczulające zdjęcie z maluszkiem!

Krzysztof Ibisz, jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych, od 22 lat związany ze stacją Polsat. We wrześniu 2022 roku mężczyzna po raz kolejny został tatą. 3-miesięczny Borys jest owocem miłości jego i trzeciej żony - Joanny Ibisz. Prezenter ma jeszcze dwóch synów z poprzednich małżeństw: Maksymiliana (23 l.) i Vincenta (16 l.). Obecnie Krzysztof Ibisz w pełni oddaje się opiece nad malutkim Borysem. Widać, że chłopiec jest oczkiem w jego głowie, czemu dał wyraz swoim ostatnim postem w mediach społecznościowych.

Krzysztof Ibisz pokazał rozczulające zdjęcie z Borysem. Internauci są zachwyceni

Krzysztof Ibisz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje nie tylko kadry ze swojego życia zawodowego, ale również prywatnego. Ostatnie zdjęcie, które opublikował, wprawiło internautów w zachwyt. Widzimy na nim prezentera, który jedną ręką przytrzymuje swojego synka, a drugą obejmuje psa Nicponia.

- Nasz cudowny domowy weekend we czwórkę - napisał Ibisz.

W komentarzach posypały się komplementy pod adresem dumnego taty i oczywiście malutkiego Borysa. Nic dziwnego, że fani prezentera są nim wprost zachwyceni - chłopiec jest niesamowicie rozkoszny!

- Ale słodziaki wszystkie chłopaki,

- Jaki śliczny i słodki maluszek! Przepiękne zdjęcie,

- Pięknie Panie Krzysztofie, radość na twarzy to najważniejsze. Śliczny maluszek,

- Piękny widok, maleństwo śliczne, dużo zdrówka,

- Ale fajny maluch - pisali.

Zgadzacie się?

Kliknijcie strzałkę, żeby zobaczyć zdjęcie Krzysztofa Ibisza z Borysem i Nicponiem!

Sonda
Lubisz Krzysztofa Ibisza?
Nasi Partnerzy polecają