Nowy juror w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiśniewski się wygadał

2022-01-17 10:42
Nowy juror w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiśniewski się wygadał
Autor: Akpa Nowy juror w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiśniewski się wygadał

Nowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zbliża się wielkimi krokami. Polsat ujawnił już nazwiska pierwszych gwiazd, które zobaczymy w 16. edycji programu. Okazuje się, że stacja szykuje kolejną niespodziankę dla widzów! Michał Wiśniewski (50 l.) wyjawił, że pojawi się nowy juror!

Emocje związane z nowym sezonem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rosną. Program jest niezwykle wymagający. Uczestników czeka wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji, niezwykłe muzyczne wyzwania, oraz trema, która podczas finałowego wykonania w pełnej stylizacji i otoczeniu spektakularnej scenografii, może dopaść nawet najbardziej doświadczonych artystów. 

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski szczerze o swoich problemach finansowych. To koniec?

Produkcja ujawnia kolejne nazwiska uczestników i nie brakuje zaskoczeń. Wiadomo już, że w 16. sezonie programu wystąpią:

  • modelka Karolina Pisarek,
  • jedna z największych gwiazd polskiej estrady Anna Jurksztowicz,
  • zwyciężczyni Eurowizji Junior Viki Gabor
  • aktor Patryk Cebulski.

Ogłaszanie uczestników nowego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest niezwykle emocjonujące nie tylko dla widzów formatu, ale także dla jurorów. Michał Wiśniewski w rozmowie z Jastrząb Post ujawnił, że niebawem i on pozna całą obsadę 16. edycji. 

- Mamy teraz spotkanie zapoznawcze, więc jestem bardzo, bardzo ciekawy, kto wystąpi w tym programie. Pierwszą uczestniczkę znam, już zacząłem się dowiadywać. Mam nadzieję, że to będzie jeszcze mocniejsza edycja od poprzedniej. Chociaż ta edycja, którą wygrał Robert, była bardzo mocna. A teraz zobaczymy - powiedział Wiśniewski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Nowy juror w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Michał Wiśniewski ujawnił, że w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się nowy juror! - Znam też nowego jurora. Jak wyszedłem przed szereg, to przepraszam. Fajna pogoda dziś. 

Lider "Ich Troje" nie zdradził jednak jego nazwiska. Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w fotelach jurorów zasiedli m.in.: Kasia Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Gromee. Jak myślicie, kto dołączy do tego zaszczytnego grona? Obstawiajcie swoje typy w komentarzach!

NIE PRZEGAP: Nie tak miało być! Powalające doniesienia o małżeństwie Grażyny Torbickiej!

Sonda
Czy będziesz oglądać nową edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE