Nowy program TVN: Polacy podejrzą Małgorzatę Rozenek

2015-04-21 4:00

Małgorzata Rozenek (37 l.) jest jedną z największych gwiazd TVN. Nic więc dziwnego, że stacja stawia na nią. Jak dowiedział się "Super Express", jeszcze w tym roku ma szansę na reality show ze swoim udziałem. A to z pewnością rozwścieczy zazdrośników.

Od jakiegoś czasu różne gwiazdeczki TVN robią wszystko, aby ją ośmieszyć. A to wytykają jej, że się nie zna na fachu hotelarskim, choć prowadzi program "Piekielny hotel", a to docinają jej, że karierę zrobiła dzięki sprzątaniu łazienek. Mimo tej fali zawistników w obronę Małgosi zaangażowały się prawdziwe gwiazdy. - Fundowanie sobie lepszego samopoczucia kosztem kogoś jest fatalne. Jest w najgorszym stylu i do niczego nie prowadzi - podsumowała nagonkę Agata Młynarska (50 l.), legenda polskiej telewizji. - Małgosiu! Jesteś seksowną, przebojową kobietą, masz na koncie wielkie sukcesy. Popularność ma swoją cenę, ale w żadnym wypadku nie przejmuj się docinkami - dodawała jej otuchy znana na całym świecie modelka Joanna "Dżołana" Krupa (37 l.).

Czytaj: Wellman wygryzie Rozenek z Piekelnego hotelu? Dziennikarka już dementuje!

Tak samo do tej nagonki podchodzi szefostwo TVN. Ciągle uważa Rozenek za lokomotywę napędową, zarówno dla widzów, jak i dla reklamodawców. Nic więc dziwnego, że już powstały kolejne plany zagospodarowania Perfekcyjnej Pani Domu.- Na razie trwają negocjacje, jak ten nowy reality show ma wyglądać. Na pewno bardzo chcielibyśmy pokazać życie codzienne Małgosi. Program ma być zrobiony pod nią. Być może będzie to na zasadzie pokazania codziennego życia gwiazdy, czyli kamery będą jej towarzyszyły dosłownie w każdej życiowej sytuacji - zdradza nam osoba z produkcji. Jak się dowiedzieliśmy, Małgosia za własny program mogłaby wziąć nawet 300 tys. zł za jeden sezon.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE