Nowy szczegół na grobie Królikowskiego wzrusza. Są też kwiaty i znicze od rodziny

2021-07-23 17:50
Paweł Królikowski - nowy grób
Autor: Melon/Forum Paweł Królikowski - nowy grób

Paweł Królikowski (+58 l.) odszedł w lutym 2020 roku. Od tamtej pory, jego grób w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie był ozdobiony jedynie kwiatami i zniczami od bliskich. Przez długie miesiące brakowało tam pomnika. Niedawno zmarły aktor doczekał się nagrobka z prawdziwego zdarzenia. Teraz pojawił się nowy i wzruszający szczegół na grobie Pawła Królikowskiego.

Aktor odszedł w lutym 2020 roku. Śmierć Pawła Królikowskiego była wielkim ciosem dla jego najbliższych. Rodzina i przyjaciele długo nie mogli pogodzić się z tak wielką stratą. Żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznała w wywiadzie dla "Świata kobiety": - Paweł cały czas jest z nami, w naszym domu. Czasem włącza telewizor i nagle słyszę jego głos, właśnie leci jakiś serial czy film, w którym grał. To takie dziwne uczucie. Trudne, a jednocześnie miłe, że został w jakimś sensie. Ukochana aktora czuje obecność zmarłego męża nie tylko w czterech ścianach. Często odwiedza też miejsce jego pochówku. Niedawno grób Pawła Królikowskiego zyskał pomnik z pierwszego zdarzenia. 19 lipca pojawiła się tam płyta z włoskiego granitu i marmuru oraz krzyż wypełniony kamieniami półszlachetnymi. Wszystko uzupełnia osobisty cytat z podpisem Pawła Królikowskiego. Brzmi: - Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech... Teraz nowy wzruszający szczegół pojawił się na dostojnym pomniku. To zdjęcie przedstawiające podobiznę aktora. Ma na nim dłuższe włosy, jest pełen radości. Ten widok z pewnością wywoła łzy wzruszenia na niejednej twarzy. Bliscy Pawła Królikowskiego złożyli też świeże kwiaty i zapalili znicze, by oddać mu hołd. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE