Prawie wszystko jej widać!

Ola Ciupa założyła taki kostium kąpielowy, że łapiemy się za głowę. GDZIE SĄ TE MAJTKI?! [ZDJĘCIA]

2023-07-07 3:00

Taka to pożyje! Ola Ciupa (33 l.) większość tego roku spędziła w Dubaju. I wcale nie ma dosyć. "To moje szczęśliwe miejsce" - pisze sama na Instagramie. I regularnie dostarcza stamtąd zdjęć w kusych kostiumach kąpielowych. Jeden z nich aż trudno opisać. Kostium sprawia wrażenie, jakby jego dolna część była założona na ukos... i odsłania zbyt wiele. Zobaczcie sami.

Ola Ciupa założyła taki kostium kąpielowy, że łapiemy się za głowę. GDZIE SĄ TE MAJTKI?! [ZDJĘCIA]

Ola Ciupa czyli słynna słowianka Donatana, a od kilku lat prowadząca Eska TV spędziła w Dubaju cały grudzień ub.r., a już w marcu znów wróciła do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Spędziła tam także majówkę. Przepełnione bogactwem miasto robi na niej ogromne wrażenie. A ona robi wrażenie na nim. Bo w Dubaju Ola wskakuje w takie kostiumy kąpielowe, że rozgrzeje w nich każdego mężczyznę!

Ola Ciupa szokuje seksownym kostiumem kąpielowym

Na jednym z filmików, które Ola Ciupa zamieściła na Instagramie, widzimy celebrytkę w oryginalnym kostiumie kąpielowym, którego klasyczna konstrukcja została kompletnie zaburzona. Asymetryczne kostiumy są w modzie, ale nie widzieliśmy jeszcze nigdy stroju, w którym przekrzywione są... majtki. A może Ola po prostu źle go założyła?

Prezenterka ma zresztą szczęście, że nawet w pracy może chodzić w bikini. Po ostatniej wyprawie do Dubaju spakowała walizkę i poleciała do równie pięknej Grecji, gdzie, pluskając się w basenie, nagrywała swój program dla stacji muzycznej. A niektórzy mówią, że idealna praca nie istnieje...

Zobaczcie w naszej galerii, jak Ola Ciupa prezentuje się w bikini.

Ola Ciupa podłączyła swój tyłek do prądu
Sonda
Podoba ci się Ola Ciupa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany