Olaf Lubaszenko w żałobie! Zmarła jego ukochana mama, gwiazda serialu Na Wspólnej

i

Autor: Instagram; Olaf Lubaszenko Olaf Lubaszenko w żałobie! Zmarła jego ukochana mama, gwiazda serialu "Na Wspólnej"

"Mamo, kocham cię"

Olaf Lubaszenko w żałobie! Zmarła jego ukochana mama, gwiazda serialu "Na Wspólnej"

2023-03-31 15:13

Olaf Lubaszenko (54 l.) w żałobie. W mediach społecznościowych przekazał bardzo smutną informację. Asja Łamtiugina, jego mama i gwiazda serialu "Na Wspólnej", nie żyje. Kobieta miała 82 lata. "Dziękuję za twoją bezwarunkową miłość", pisze Lubaszenko, żegnając ukochaną mamę we wzruszającym wpisie.

Olaf Lubaszenko przekazał w mediach społecznościowych bardzo smutną informację. 31 marca zmarła jego ukochana mama, Asja Łamtiugina. Lubaszenko wrzucił na Instagrama czarno-białe zdjęcie z mamą, we wzruszającym wpisie postanowił ją pożegnać. "Wiadomość najsmutniejsza ze smutnych. Dziś odeszła moja kochana Mama… Dziękuję za Twoją bezwarunkową miłość. Do zobaczenia, Mamo, kocham Cię", napisał Olaf w social mediach. Pod wpisem zebrało się mnóstwo komentarzy - znajomych i nieznajomych, a także gwiazd, które składają Lubaszenko wyrazy współczucia. "Ściskam cię brachu", napisał Borys Szyc. "Olafie, współczujemy", dodała Monika Olejnik. Asja Łamtiugina była znaną polską aktorką.

Asja Łamtiugina nie żyje. Była wielką gwiazdą serialu "Czterej pancerni i pies"

Asja Łamtiugina była polską aktorką, poetką i malarką pochodzenia rosyjskiego. Zagrała między innymi w takich produkcjach jak "Chłopaki nie płaczą" czy "Pan Tadeusz", ale grała także w serialu "Czterej pancerni i pies", była gwiazdą serialu "Na Wspólnej".  To również aktorka Teatru Współczesnego im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu w okresie 1967–1974. W latach 1976–1978 występowała jako aktorka w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Zmarła w wieku 83 lat.

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany