Olga Kalicka złorzeczy na horrendalne ceny dziecięcych ubranek! Zostawiła w sklepie majątek. Jakim cudem?!

i

Autor: AKPA/Piętka

Nie mogła uwierzyć własnym oczom

Olga Kalicka złorzeczy na horrendalne ceny dziecięcych ubranek! Zostawiła w sklepie majątek. "Jakim cudem?!"

2022-11-30 7:30

Olga Kalicka (29 l.) musiała macierzyństwo sama wziąć na swoje barki. Po ubiegłorocznym rozstaniu z wieloletnim partnerem i ojcem 3-letniego Aleksa aktorka znana z takich produkcji, jak m.in. "Rodzinka.pl" samodzielnie stara się też dbać o materialne potrzeby synka. Jednak to, co zobaczyła na rachunku w butiku z dziecięcą odzieżą, wprawiło ją w osłupienie! Była w szoku, ile musiała wydać, choć wybrała ubranka z przeceny. To już przesada?

Pojechała po rękawiczki dla synka, wydała majątek. Olga Kalicka nie posiadała się ze zdumienia, kiedy zobaczyła rachunek

Olga Kalicka, znana z takich produkcji, jak lubiany przez polskich widzów serial "Rodzinka.pl" czy "Dziewczyny z Dubaju", w ubiegłym roku niestety została samotną mamą. Po rozstaniu z wieloletnim partnerem i ojcem małego Aleksa szybko starała się jednak otrzeć łzy i być silną dla synka. Stara się nie tylko godzić macierzyństwo z dalszym rozwojem kariery, ale i w ten sposób wspierać materialne potrzeby swojej okrojonej rodziny.

Choć na co dzień Olga Kalicka raczej nie skarży się na trudy bycia samotną mamą, tym razem zrobiła wyjątek od reguły. Na swoim koncie na Instagramie wstawiła zdjęcie kilku sztuk odzieży, typowych dla okresu jesienno - zimowego. Jak wyjaśniła, do sklepu w zasadzie udała się jedynie po rękawiczki dla synka. Wyszła, zostawiając w dziecięcym butiku... niemal tysiąc złotych. Kwota może nie zwala z nóg przy obecnych cenach prądu czy żywności, niemniej jednak Kalicka nie kryła zdziwienia.

Czy możecie mi wytłumaczyć, jakim cudem tu jest 800 zł?! Hahaha, pojechałam po rękawiczki dla Aleksia, bo notorycznie je gubimy (ja swoje też gubię). I ok, jest nowa kurtka i buty, ale niby wszystko na przecenie i wyszło 800! Wtf? - nawet chcielibyśmy się zabrać za jakieś sensowne wytłumaczenie, ale niestety, nam też nic nie przychodzi do głowy.

Syndrom spontanicznych zakupów, zwłaszcza dla malucha, którego chcemy odpowiednio opatulić na zimę i lekko wystroić, jest znany niemal każdej mamie. Okazuje się jednak, że w dobie galopującej inflacji warto jednak zwracać staranną uwagę na ceny... O to, czy zakupione fanty pozostawić i starać się załatać dziurę w domowym budżecie w inny sposób, czy też je zwrócić, aktorka zapytała fanów. Kto tego dylematu nie zna!

Olga Kalicka złorzeczy na horrendalne ceny dziecięcych ubranek! Zostawiła w sklepie majątek. Jakim cudem?!

i

Autor: Instagram/Olga Kalicka

Na drożyznę narzekała także Maryla Rodowicz. Wokalistka przyznała, że... nie stać jej na wakacje! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy zgadzasz się z Olgą Kalicką co do cen dziecięcych ubrań?
McDonald's w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany