Oliwia Bieniuk

i

Autor: AKPA

ZACHWYTOM NIE BYŁO KOŃCA

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie w bikini. Tak paradowała po Chałupach

2022-07-26 9:11

Oliwia Bieniuk już jesienią ma sprowadzić się na stałe do Warszawy, gdzie podejmie studia. Tymczasem jednak córka Anny Przybylskiej pozostaje na Pomorzu i korzysta z wakacji. W ostatnim czasie Bieniuk odwiedziła Chałupy. Zamieściła stamtąd zdjęcie, na którym jest w samym bikini. Widać na nim, że ostro pracowała nad swoją figurą, przez co dosłownie została zasypana masą pozytywnych komentarzy!

Po występie w "Tańcu z gwiazdami" Oliwia Bieniuk staje się coraz popularniejszą postacią polskiego show-biznesu. Jako modelka i influencerka prężnie rozwija swoją karierę, a już niedługo ma również pójść w ślady matki i zostać aktorką. Już od października rozpoczyna naukę w warszawskiej szkole aktorskiej. Aby w pełni się temu poświęcić, Bieniuk planuje zamieszkać w stolicy. - Nowe otoczenie i znajomości, mam nadzieję, że sobie poradzę i Warszawa nie będzie mnie przytłaczać – pisała w jednej z relacji w social mediach. Póki trwają jednak wakacje, pozostaje ona na swoim ukochanym Pomorzu. 

Zobacz: Dzieci Przybylskiej i Bieniuka na archiwalnym zdjęciu. "Ania jest z was dumna"

Oliwia w ostatnich dniach wypoczywała w legendarnych Chałupach. Tam postanowiła zademonstrować efekty swoich treningów, które często udostępnia w mediach społecznościowych. Bieniuk na Intagramie dodała zdjęcie, na którym stoi wśród drzew na tle błękitnego nieba. Jest na nim w czarnym bikini, przez co doskonale widać jej wysportowane ciało.

Jak na zdjęcie Bieniuk zaregowali internauci? Powiedzieć, że entuzjastycznie, to nie powiedzieć nic. Córkę Jarosława Bieniuka zalała dosłownie lawian komentarzy, w których zachwycona się jej sylwetką. To tylko niektóre z nich:

"Ale figura!"

"Bogini piękności w naturze"

"Zjawiskowa"

"Co tu dużo mówić wyglądasz olśniewająco Oliwka i jaka opalenizna, wow. Robi wrażenie"

"Ksena wojowniczka przed kąpielą"

"Ślicznotka"

Sonda
Czy Oliwia Bieniuk powinna zostać aktorką?
Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę