Oliwia Bieniuk zaszalała i postawiła na ostre cięcie!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Do twarzy jej?

Oliwia Bieniuk zaszalała i postawiła na ostre cięcie! Teraz jeszcze bardziej przypomina mamę

2022-09-22 11:56

Oliwia Bieniuk (20 l.) to córka Jarosława Bieniuka (43 l.) oraz Anny Przybylskiej (+35 l.). Mimo młodego wieku, dziewczyna świetnie radzi sobie w świecie show-biznesu. Ostatnio gwiazda zdecydowała się zaszaleć z fryzurą i postawiła na ostre cięcie. Efekt pracy stylisty przeszedł najśmielsze oczekiwania! Zobaczcie jej zdjęcia.

Oliwia Bieniuk, córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, świetnie odnajduje się w świecie show-biznesu. 20-latka ma na swoim koncie udział w kampanii reklamowej oraz rolę w amatorskim filmie. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Gliniarze", w którym zagra siostrzenicę jednego z policjantów. Już wcześniej wiele wskazywało na to, że dziewczyna zamierza iść w ślady sławnej mamy. Jakiś czas temu młodziutka gwiazda potwierdziła, że dostała się na studia aktorskie, które rozpocznie w październiku.

Oliwia Bieniuk jest również aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, które wykorzystuje nie tylko do kontaktu z fanami, ale również zarabiania. Dziewczyna chętnie wchodzi we współprace reklamowe ze znanymi markami. Na Instagramie obserwuje ją 260 tys. osób. 

Do tej pory córka Ani Przybylskiej nosiła długie włosy z przedziałkiem na środku. Młoda gwiazda postanowiła jednak całkowicie zmienić swoją fryzurę i postawiła na ostre cięcie! W instagramowej relacji, którą opublikowała w środę, 21 września, mogliśmy zobaczyć ją w grzywce! Oliwia wygląda w niej bardzo dziewczęco i jeszcze bardziej przypomina Anię Przybylską, która swego czasu również nosiła grzywkę.

Oliwia Bieniuk z grzywką

i

Autor: Instagram/@oliwia.bieniuk

Podoba Wam się Oliwia Bieniuk w takim wydaniu?

Sonda
Czy Oliwii Bieniuk pasuje grzywka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE