Omenaa Mensah

i

Autor: AKPA

Kto może liczyć na pomoc?

Omenaa Mensah zebrała ogromną kasę na loterii charytatywnej. Na co pójdą te pieniądze? To aż 28 mln zł

2023-06-06 15:49

Omenaa Mensah (43 l.) wraz z mężem Rafałem Brzoską zorganizowali Wielką Aukcję Charytatywną. Wynik zbiórki jest naprawdę imponujący. Na wczorajszej konferencji prasowej ogłosili, że tegoroczna akcja przyniosła dokładnie 28 372 000 zł. A to nie koniec, bo teraz każdy, kto wspomoże cele fundacji, może wziąć udział w specjalnej loterii z niezwykłymi nagrodami. Może uda się podwoić wynik?

Omenaa Mensah dała się poznać widzom jako sympatyczna prezenterka pogody, a także gospodyni programów rozrywkowych i publicystycznych o różnej tematyce. Telewizja nie jest jej jedynym polem do działania. Gwiazda jest bardzo aktywną przedsiębiorczynią, działa także na rzecz pomocy innym. W ramach swojej fundacji zbierała fundusze na zapewnienie dzieciom z Ghany dostępu do edukacji. Po zrealizowaniu projektu budowy szkoły Kids Heaven, działalność fundacji rozszerzała o pomoc dzieciom w polskich domach dziecka.

W ramach Wielkiej Akcji charytatywnej uzbierano ponad 28 mln zł

W 2022 r., jako wiceprezeska Rafał Brzoska Fundation, po raz pierwszy zorganizowała wraz z mężem Rafałem Brzoską Wielką Aukcję Charytatywną. Akcja skierowana do młodego polskiego biznesu przyniosła bardzo dobre rezultaty, więc fundacja poszła za ciosem i w tym roku ponownie zorganizowała imprezę. Wczoraj ogłoszono wyniki zbiórki, które znów robią wrażenie. Uzbierano ponad 28 milionów zł. - Mieliśmy nadzieję, że pobijemy ubiegłoroczny wynik, ale nie sądziliśmy, że uda nam się zebrać tak gigantyczną kwotę! - z radością oznajmiła Mensah podczas balu charytatywnego. - Jesteśmy dumni, że nasi goście drugi rok z rzędu udowodnili, że mają wielkie serca - dodała wzruszona.

Wylicytowaną kwotę zostanie przekazana na edukację i wsparcie psychologiczne dla dzieci z polskich domów dziecka, dzieci ulicy z Ghany i dzieci z Ukrainy. 30 proc. zasili projekty Konsorcjum Filantropijnego. To jednak nie koniec zbiórki. 

Omenaa Foundation i Siepomaga łączą siły i organizują loterię

W loterii może wziąć udział każdy, kto wspomoże fundację. Każda cegiełka wpłacona podczas zbiórki weźmie udział w losowaniu nagród.  Minimalna wartość cegiełki została ustalona na 100 zł - kwota nie symboliczna, ale jednak taka, na którą wiele osób w Polsce może sobie pozwolić. Aby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy wpłacić odpowiednią kwotę i zarejestrować cegiełkę. Losowanie nagród zaplanowane jest na 30 czerwca b.r. Do wygrania w loterii są m.in.

  • trening quadowy na Pustyni Błędowskiej z Rafałem Sonikiem
  • trening z Ewą Chodakowską
  • biżuteria z diamentami z kolekcji "Good Diamonds by Omenaa"
  • rakieta z podpisem Igi Świątek
  • kurs makijażu z Magdaleną Pieczonką
  • luksusowy weekend dla dwojga w hotelu Heron
  • spacer z Małgorzatą Rozenek-Majdan po jej ulubionych zakątkach Warszawy

Polecamy galerię: Omenaa Mensah pomaga dzieciom w Polsce i w Afryce

Najnowsza sesja zdjęciowa Omeny Mensah dla Termo Organiki
Sonda
Czy wpłacasz pieniądze na cele charytatywne?