Zespół Oxide

i

Autor: materiały prasowe

Oxide zbiera gratulacje za Niebieskie oczka

2015-12-11 16:30

Jarek Gawryluk, lider zespołu, ma powody do dumy. Nie tylko dlatego, że właśnie odbyła się premiera najnowszego klipu grupy, do piosenki ,,Niebieskie oczka". Okazuje się, że utwór zbiera bardzo pochlebne opinie fanów, a Jarek zdradził nam, że napisał go prosto z serca i zadedykował...No właśnie komu?

Piosenka powstała z myślą o pięknej żonie muzyka, Annie Gawryluk. Teraz grupa pracuje już nad kolejnymi utworami. - Planujemy nagranie ,,Żony, żoneczki", która będzie humorystyczną przestrogą dla nowożeńców oraz ,,Wszystko o czym marzę". Ten zaśpiewa osobiście moja żona – zdradza w rozmowie z SE.pl Jarek Gawryluk.

W tym roku, na prośbę Ani, Jarek nie będzie koncertował podczas Sylwestra. - Spędzę tę noc w rodzinnym gronie. Ania mnie o to bardzo prosiła i muszę uszanować jej wolę – dodaje.

Jarek mówi, że w jego zespole szykują się spore, osobiste rewolucje. - Nasz saksofonista Karol, szykuje się do ślubu. Ciężko mu połączyć przygotowania, czas dla ukochanej i pracę w Oxide , ale dzielnie sobie z tym radzi – mówi Jarek i dodaje, że z całego serca trzyma kciuki za Karola i wierzy, że ślub będzie naprawdę wyjątkowy.

Zespół Oxide tworzą: Anna Gawryluk- wokal, instrumenty klawiszowe, taniec, Jarosław Gawryluk - główny vocal, instrumenty klawiszowe, Dymitr Gawryluk - akordeon, instrumenty klawiszowe, Karol Zaremba- saksofon.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE