Filip Chajzer 2014 rok

i

Autor: AKPA Filip Chajzer 2014 rok

Pamiętacie takiego Filipa Chajzera?! Dziś wygląda zupełnie inaczej

2021-11-28 11:00

Filip Chajzer od lat pracuje w mediach. Z TVN związany jest najdłużej, od 2009 roku i to właśnie w tej stacji występuje do dziś. 27 listopada dziennikarz obchodził 37 urodziny. Na przestrzeni lat zmienił się nie do poznania! Pamiętacie, jak wyglądał kiedyś? Niesamowita przemiana zwala z nóg.

Filip Chajzer zmienił się nie do poznania! Przez lata przeszedł wielką metamorfozę i dziś jest wielkim miłośnikiem sportu. Skupia się na tym, by wyglądać dobrze i dba o swoje zdrowie, czym często dzieli się na Instagramie. Jeździ na rowerze, biega, chodzi na siłownię, a przede wszystkim często się uśmiecha. Zdjęcia z okresu "przed metamorfozą" nazywa "zdjęciami grozy". Nie sposób jednak nie wspomnieć, jak prowadzący "Dzień Dobry TVN" wyglądał przed laty. Metamorfoza i droga, którą przeszedł 37-latek jest godna podziwu i motywuje do działania. Z okazji urodzin Chajzer opublikował zdjęcie w jacuzzi i napisał: - Jak się ma 37 to się wygląda tak (po imprezie) 😊 sto lat dla wszystkich urodzonych dziś. Zobaczcie, jak zmienił się przez lata Filip Chajzer!

Zobacz także: Filip Chajzer zmagał się z potworną depresją. Tak teraz wygląda gwiazdor TVN. Nieprawdopodobne! [Zdjęcia]

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE