Reality show

Panny młode z "Rolnik szuka żony". Asia zdecydowała się na odważne prześwity . A w czym w dniu ślubu wystąpiły inne panny młode z programu?

Asia i Kamil z 8. edycji "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Panna młoda w tym ważnym dniu wyglądała wręcz zjawiskowo! Joanna zdecydowała się na suknię z odważną górą. Przypomnijmy sobie także inne panny młode z programu. Jak wyglądała suknia m.in. Ani Bardowskiej czy Małgosi Borysewicz?

Spis treści

  1. "Rolnik szuka żony" - uwielbiany przez widzów program TVP 
  2. Asia i Kamil wzięli ślub! Panna Młoda zdecydowała się na dość odważną suknię ślubną 
  3. Suknia ślubna Ady z "Rolnik szuka żony" 
  4. Piękne panny młode z "Rolnik szuka żony" 

"Rolnik szuka żony" - uwielbiany przez widzów program TVP 

Rolnik szuka żony jest, obok Sanatorium miłości, najpopularniejszym programem Telewizji Polskiej. Show, którego prowadzącą jest Marta Manowska, cieszy się bardzo dużą oglądalnością i doczekało się już dziewięciu zrealizowanych edycji. Po wakacjach widzowie poznają losy kolejnych rolników i ich kandydatów, którzy pragną znaleźć miłość. W święta wielkanocne Telewizja Polska wyemitowała odcinek 0, w którym zaprezentowano kandydatów 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". 

W każdej z dotychczasowych edycji realizowanego na wsi show, rolnicy oraz rolniczki zaprosili do swoich gospodarstw wybranych kandydatów i kandydatki, którzy wcześniej wysłali im swoje listy. W niektórych przypadkach na oczach widzów między dwojgiem uczestników rodziło się uczucie. Wiele, poznanych w programie par, jest już nawet po ślubie!  

Asia i Kamil wzięli ślub! Panna Młoda zdecydowała się na dość odważną suknię ślubną 

Bohaterowie 8. edycji "Rolnik szuka żony, Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz stanęli na ślubnym kobiercu 9 września 2023 roku. Ich ślub odbył się w wielkopolskich Gębicach, czyli rodzinnych stronach Panny Młodej. 

Asia postawiła na dodatki ze zboża; zarówno wianek, który założyła na głowę jak i bukiet ślubny zdobiony był kłosami. Panna Młoda zachwyciła suknią ślubną. Zdecydowała się na biała suknię w kształcie litery "A" z dość odważną górą. Asia miała na sobie dość prześwitujący gorset, a jej kreacja odkrywała ramiona. Te były jedynie częściowo okryte przez warstwy tiulu. 

Zobacz także: Wszystkie śluby w "Rolnik szuka żony"

Zdania Internautów na temat jej wyglądu były podzielone. Zdecydowana większość zachwycała się suknią ślubną uczestniczki "Rolnik szuka żony 8". Znaleźli się jednak fani, którzy stwierdzili, że taka kreacja była zbyt odważna jak na ślub w kościele. 

Suknia ślubna Ady z "Rolnik szuka żony" 

Uczestnicy 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" Adrianna Jasiczek i Michał Tyszka to kolejna para poznana w programie "Rolnik szuka żony" która wzięła ślub. Ceremonia odbyła się 16 lipca 2023 roku na Podlasiu, a przygotowaniami do niej przyszła panna młoda dzieliła się z fanami na Instagramie. 

Zobacz także: Wesele Ady i Michała. Wiemy, kto się bawił z młodymi

Adrianna zdecydowała się na śnieżnobiałą suknię ślubną o kroju księżniczki z bardzo oryginalnym dekoltem. Góra sukni wykonana była z falbanek, a ramiona panny młodej były odkryte. Ukochana rolnika upięła włosy w kok, w który wpięła welon. 

Piękne panny młode z "Rolnik szuka żony" 

Ada i Michał to kolejna już para, która poznała się w programie "Rolnik szuka żony" i wzięła za sobą ślub. Wcześniej na ślubnym kobiercu stanęli m.in. Ania i Grzegorz Bardowscy czy Małgorzata i Paweł Borysewiczowie. 

Jak żony z programu "Rolnik szuka żony" wyglądały w dniu swojego ślubu? Na jakie suknie się zdecydowały? Przejdź do galerii i zobacz piękne panny młode z programu TVP!