Patryk Vega nakręcił swój ostatni film

i

Autor: AKPA Patryk Vega nakręcił swój ostatni film

Patryk Vega zdradza: "Nakręciłem swój ostatni film". Nie uwierzycie o kim! Znamy szczegóły

2022-02-14 5:43

Patryk Vega (45 l.) wyznał w rozmowie z „Super Expressem”, że nakręcił swój ostatni film w języku polskim. Reżyser „Pitbulla” czy ostatnio filmu „Miłość, seks i pandemia” rusza teraz na podbój europejskiego rynku. Wiemy, o czym będzie jego najnowsze dzieło, które już jesienią pojawi się w kinach. Główny bohater zaskakuje...

Od kilku dni w kinach możemy oglądać nowy film Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia". Jedną z głównych ról zagrała debiutująca na dużym ekranie Małgorzata Rozenek-Majdan. W rozmowie z nami opowiedziała o doświadczeniach na planie, kiedy to przyszło jej grać intymne sceny. 

- Tak naprawdę graliśmy choreografię. Na przykład najpierw kamera filmuje tylko nasze twarze, potem jest kamera na ciało itd. Wszystko jest odarte z romantyzmu, nie ma nic wspólnego jakąkolwiek bliskością czy relacją. Sam fakt, że to dotyka tak intymnej sfery, jest wyzwaniem. Ale dokladnie takim samym emocjonalnym wyzwaniem było dla mnie granie innych scen, zwłaszcza, że moja bohaterka przeszła chorobę nowotworową i straciła już nadzieję, że stworzy jeszcze związek -tłumaczyła nam gwiazda.

W kolejnym i ostatnim polskim filmie reżysera raczej nie zagra. Będzie to bowiem autobiograficzny film.

- Doszedłem do momentu w którym chcę wyjść w świat, a żeby to było możliwe to muszę realizować projekty anglojęzyczne z europejskimi i hollywoodzkimi aktorami. Szykuję się do takiego filmu. Nakręciłem swój ostatni film w listopadzie, swoją autobiografię. Będzie w kinach we wrześniu. Nie jest to pomnik mojej osoby, czy gloryfikacją. To film o walce między ciemnością, a światłem w moim życiu. Pokazuje mechanizm zmagania się człowieka z mrokiem. To historia o podnoszeniu się z upadków. Czułem, że chcę zamknąć taką historią pewien rozdział w swoim życiu. Wydarzenia dzieją się na przestrzeni blisko 40 lat mojego życia. Tam będzie dużo rzezy trudnych dla mnie, bez cenzury, obnażających mnie, pokazujących moje błędy. Nie zagrałem w tym filmie, bo nie chciałbym mieszać ludziom w głowach, by myśleli, że to dokument. To będzie fabuła - mówi nam.

Sonda
Co sądzisz o filmach Patryka Vegi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE