Paulina Smaszcz rusza z nowym biznesem!

i

Autor: AKPA, Instagram/paulina.smaszcz

Nowy projekt "kobiety petardy"

Paulina Smaszcz będzie uczyć kobiety, jak zarabiać pieniądze? Zapowiedziała nowy projekt

2022-12-20 9:27

Paulina Smaszcz (49 l.) nie próżnuje. Mentorka od lat udziela się na rzecz kobiet, a teraz zapowiedziała, że jest w trakcie tworzenia kolejnego projektu skierowanego do pań. Smaszcz chce nauczyć je, jak zarabiać pieniądze i jak przekuć pasję w pracę.

Paulina Smaszcz od wielu lat aktywnie działa na rzecz kobiet. W ramach jej autorskiego cyklu szkoleń i projektów pomaga paniom powracającym na rynek pracy, wspiera kobiece start up'y i inicjatywy, prowadzi kobiety biznesu oraz panie, które pragną zmienić swoje życie zawodowe i prywatne. Jest autorką książki mentoringowej "Bądź Kobietą Petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie". Smaszcz udziela się również w mediach społecznościowych, gdzie prowadzi transmisje na żywo, rozmawia z ekspertami z różnych dziedzin oraz publikuje motywujące wpisy.

Nowy biznes Pauliny Smaszcz. Będzie uczyć kobiety, jak zarabiać pieniądze?

To jednak nie wszystko. W ostatnim wywiadzie z portalem Świat Gwiazd mentorka poinformowała, że rusza z kolejnym biznesem. Chce stworzyć platformę edukacyjną dla kobiet.

- Jestem w trakcie budowania platformy edukacyjnej dla kobiet, która pomoże im znaleźć swoją pasję, a później pokaże, jak ją zmonetyzować. Nauczy szukać inwestorów, funduszy. Żeby mogły przekuć to, co kochają, w zawód i sposób zarobku. Oczywiście nie robię tego sama, lecz z pomocą osób, które mają ogromną wiedzę na ten temat - powiedziała.

Paulina Smaszcz zdaje sobie sprawę, że kobiety borykają się z wieloma poważnymi problemami na rynku pracy. Często są one taktowane jak "słabe ogniwo". Mentorka radzi, aby nie mówić pracodawcy o chorobie swojej lub swojego dziecka.

- Uczę na moich szkoleniach wszystkie kobiety, a wynika to z doświadczeń moich oraz innych osób: nigdy nie mów pracodawcy, że jesteś chora. Jeśli masz chore dziecko: nie mów o tym szefowi. Ukryj ten fakt i nikomu nie ufaj. Bo zaczną cię traktować jak słabe ogniwo - powiedziała dziennikarce Świata Gwiazd.

Myślicie, że kobiety będą chętnie korzystały z platformy edukacyjnej Pauliny Smaszcz?

Sonda
Obserwujesz Paulinę Smaszcz w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają