Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zostaną dziadkami !

i

Autor: Papara69, Gałązka/AKPA

Dobre wieści!

Maciej Kurzajewski ma powody do radości. Jego rodzina się powiększy!

2022-12-13 5:30

Paulina Smaszcz (49 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) kiedyś byli idealną parą. Niestety, ich drogi rozeszły się trzy lata temu. Do pewnego czasu deklarowali, że pozostają w przyjaźni. Wszystko zmieniło się na początku października, po wyjeździe prezentera i jego nowej miłości Kasi Cichopek (40 l.) do Izraela. Od tego momentu rozpoczęła się medialna wojna byłych małżonków. Czy pogodzą ich narodziny wnuczki?

Od kilku dni na korytarzach w Telewizji Polskiej nie mówi się o niczym innym. Maciej Kurzajewski zostanie dziadkiem. Jego starszy syn Franciszek (25 l.), który ze swoją piękną żoną Laurą mieszka we Włoszech, spodziewa się potomka. Jak udało nam się dowiedzieć, szczęśliwi rodzice już niedługo powitają na świecie dziewczynkę.

Chociaż w rodzinie ostatnimi czasy nie brakuje przykrych incydentów, przyjście na świat dziecka cieszy zarówno prezentera „Pytania na śniadanie”, jak i Paulinę. Niestety, nie za bardzo mogą okazywać swoją radość publicznie, ponieważ przyszli rodzice poprosili ich o dyskrecję w tej sprawie. – Franciszek niedługo zostanie tatą. Nowa pociecha w rodzinie Kurzajewskich pojawi się już za chwilę. Paulina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tym bardziej że jej pierworodny syn będzie miał dziewczynkę, a ona zawsze marzyła o wnuczce, którą będzie mogła kochać i rozpieszczać – zdradza „Super Expressowi” osoba z bliskiego otoczenia Smaszcz.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski będą dziadkami. Co nam powiedzieli w tej sprawie?

Zapytaliśmy przyszłą babcię o te wspaniałe wieści. – Za wcześnie, żeby o tym mówić publicznie – powiedziała jedynie, prosząc o wyrozumiałość. Podobnie zachował się przyszły dziadek. – Nie komentuję życia prywatnego mojego i mojej rodziny, również na prośbę mojego syna – poinformował nas Maciej.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?
Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają