Paulina Smaszcz już lada moment zostanie babcią!

i

Autor: AKPA/Baranowski

Czeka z niecierpliwością

Paulina Smaszcz już lada moment zostanie babcią! "Odliczam godziny"

2023-02-09 8:05

W środę, 8 lutego, Paulina Smaszcz obchodziła 50. urodziny. Dziennikarce nie było jednak w głowie huczne świętowanie, bo już lada chwila na świat przyjdzie jej pierwsza wnuczka! Smaszcz oczekuje tej chwili z niecierpliwością. Nie może doczekać się nowej roli!

W środę, 8 lutego, Paulina Smaszcz świętowała 50. urodziny. Pod koniec stycznia w 50. rok życia wszedł również jej były mąż, Maciej Kurzajewski. Dziennikarka postanowiła wówczas złożyć mu szczere życzenia, w których nie zabrakło przytyków w stronę prowadzącego "Pytania na śniadanie". "Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia", pisała wówczas. Nie wiadomo, czy Kurzajewski również zdecydował się złożyć życzenia byłej żonie. Pewne jest, że w odróżnieniu do niej, nie zrobił tego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Paulina Smaszcz zostanie babcią! Z niecierpliwością oczekuje narodzin wnuczki

Z Pauliną Smaszcz skontaktował się portal Plotek, aby zapytać ją, jak zamierza obchodzić te wyjątkowe, bo okrągłe urodziny. Dziennikarce nie w głowie jednak była huczna impreza, bo z niecierpliwością oczekuje na narodziny swojej pierwszej wnuczki! 

- Mam bardzo skromne urodziny, ponieważ w najbliższych godzinach przyjdzie na świat moja wnuczka, która jest dla mnie największym prezentem na świecie. Tak że w tym roku nie ma celebracji, ponieważ mam najpiękniejszy prezent - powiedziała Plotkowi.

Paulina Smaszcz ogłosiła, że zostanie babcią w grudniu 2023 roku. Dziecka spodziewa się jej najstarszy syn, 26-letni Franciszek. Mężczyzna w 2021 roku poślubił wybrankę swojego serca, piękną Laurę Esmeraldę Vaccari, która pochodzi z Włoch. Niedawno okazało się, że Franciszek przejął jej nazwisko

Paulina Smaszcz nie może doczekać się narodzin wnuczki i wejścia w nową rolę.

- Będę najszczęśliwszą babcią-petardą świata - powiedziała Plotkowi.

Tak zmieniała się fryzura Pauliny Smaszcz! Zobacz zdjęcia w naszej galerii

Sonda
Masz już wnuki?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.