Piękna Kamila z Rolnik szuka żony 8 przeszła metamorfozę!

i

Autor: AKPA/Piętka

Zniewalająca!

Piękna Kamila z "Rolnik szuka żony 8" przeszła metamorfozę! Fani są zachwyceni

2022-11-30 11:49

Kamila Boś to bez dwóch zdań gwiazda "Rolnik szuka żony". Kobieta wystąpiła w 8. edycji show i szybko podbiła serca widzów swoją urodą oraz uśmiechem. Kamila aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją kilkaset tysięcy osób. Ostatnio opublikowała zdjęcie, które wprawiło fanów w zachwyt! Ma na nim nową fryzurę.

Kamila Boś to uczestniczka 8. edycji "Rolnik szuka żony" oraz jedna z najpopularniejszych bohaterek w historii tego show. Rolniczka otrzymała ponad 500 listów od osób zainteresowanych poznaniem jej, w tym również kobiet! To rekord, którego nie udało się pobić żadnemu innemu uczestnikowi programu. Kamila zaprosiła do swojego domu trzech mężczyzn: Janka, Tomasza i Adama. Ostatecznie wybrała ostatniego z panów, ale tej dwójce nie udało się zbudować związku. Para rozstała się jeszcze przed finałem, ale pozostali w przyjacielskich stosunkach. Obecnie nie wiadomo, czy Kamila ma partnera. Rolniczka unika poruszania w mediach tak prywatnych tematów.

Kamila Boś w nowej fryzurze. Internauci są zachwyceni!

Kamila Boś aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 166 tys. osób. Kobieta chętnie zamieszcza zdjęcia i nagrania, na których pokazuje fragmenty swojego życia prywatnego i zawodowego. Ostatnio opublikowała fotografię, która wprawiła jej obserwatorów w zachwyt! Jak możemy zobaczyć, Kamila postawiła na hollywoodzkie fale. W delikatnym makijażu i sukience bez ramiączek wyglądała zjawiskowo!

- Warto się odważyć i wyglądać pięknie,

- Boska Boś,

- Zjawiskowo jak zawsze, a w tej sukni wyglądasz bosko,

- Przecudownie wyglądasz - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się? Zobaczcie zdjęcie i krótki filmik z Kamilą w roli głównej!

Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany