Piękna prezenterka TVN została mamą. Niedawno brała ślub

2022-05-18 17:47
Olga Samsonowicz
Autor: Olga Samsonowicz/Facebook Prezenterka TVN24 została mamą

Olga Samsonowicz, która do niedawna używała nazwiska Olesek, urodziła pierwsze dziecko. Na świat przyszła śliczna dziewczynka, która dostała na imię Apolonia Julia.

- Stało się nasza malutka córeczka jest już razem z nami. Apolonia Julia Samsonowicz zalogowana do życia poza brzuchem - napisała Olga Samsonowicz na Instagramie i opublikowała zdjęcie ze szpitala położniczego Medicover w Wilanowie (niestety jest prywatne i nie można go osadzić w artykule).  Od razu posypały się gratulacje, m.in. od Doroty Gardias i Piotra Kraśki.

Przypomnijmy, że prezenterka TVN24 we wrześniu ubiegłego roku wzięła ślub cywilny. Ceremonia odbyła się w Forcie Mokotów. Olga wyszła za mąż za dziennikarza Macieja Samsonowicza. W grudniu poinformowała, że jest w ciąży. Niedawno wrzuciła także zdjęcia ze zmysłowej sesji ciążowej.

Piękna prezenterka TVN wzięła ślub. Męża ma także aktorka "Korony królów"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE