Michał Wiśniewski i Magda Femme

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski i Magda Femme

Pierwsza żona Wiśniewskiego pokazała córkę. Nastolatka poszła w ślady mamy. Zainteresowała się nią telewizja

2021-06-15 9:57

Pamiętacie pierwszą żonę Michała Wiśniewskiego? Co nowego u Magdy Femme (50 l.)? Piosenkarka współpracowała z zespołem Ich Troje, później rozpoczęła karierę solową. Para nie miała dzieci. Magda Femme 7 lat po rozstaniu z Michałem urodziła córeczkę Nel. Dziś dziewczyna ma 13 lat i bardzo przypomina mamę. Nastolatka jest nie tylko piękna, ale przede wszystkim może pochwalić się talentem wokalnym.

Magda Femme, pierwsza żona Michała Wiśniewskiego

Magda Femme to tak naprawdę Magdalena Pokora. Była wokalistką zespołu Ich Troje w latach 1995–2001. Następnie rozpoczęła karierę solową. Do jej piosenek należy m. in. przebój "Rozmowa z Aniołem" czy "Kłamstwo". Mimo obrania własnej ścieżki muzycznej, występowała gościnnie z Ich Troje. Działo się to również w 2006 roku, gdy reprezentowała Polskę z zespołem w 51. Konkursie Piosenki Eurowizji w Atenach. Zajęli 11. miejsce w półfinale konkursu, nie kwalifikując się do finału. Małżeństwo Magdy z Michałem Wiśniewskim w 1996 roku zakończyło się w 2001. Siedem lat później Femme urodziła córkę, której dała na imię Nel. Piosenkarka od 2012 jest związana z Michałem Zawidzkim, raperem znanym jako "Zawidzki".

Tak wychowuje Michał Wiśniewski

Magda Femme pokazała córkę. Poszła w ślady mamy

Dziś 13-letnia Nel Femme robi się gwiazdą social mediów. Okazało się, że ma talent po mamie i idzie w jej ślady. Nastolatka uwielbia śpiewać. Zainteresowała się nią telewizja i wkrótce będziemy mogli zobaczyć córkę Magdy Femme w "Dzień Dobry TVN". Reportaż z udziałem pierwszej żony Michała Wiśniewskiego i jej córki już w sobotę w TVN. 

Sonda
Która żona najbardziej pasowała do Michała Wiśniewskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE