Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak

i

Autor: AKPA Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak

Tak zrobili grób Piotra Woźniaka-Staraka, że widać go już z połowy cmentarza! Dzieło włoskich projektantów powala! [ZDJĘCIA]

2021-07-01 14:31

10 lipca Piotr Woźniak-Starak obchodziłby 42. urodziny. Najbliżsi będą mogli powspominać go w tym dniu na cmentarzu na warszawskich Powązkach. Właśnie zakończyły się prace nad grobem tragicznie zmarłego milionera. Mauzoleum, które dla niego wybudowano, widać już połowy cmentarza! Za całość odpowiedzialni są włoscy projektanci, którzy doskonale zadbali o to, by robił wrażenie! Z kamerą odwiedziliśmy wykończony już grób Piotra Woźniaka-Staraka. Zobaczcie zdjęcia!

Piotr Woźniak-Starak zmarł tragicznie w sierpniu 2019 roku. Producent filmowy został pochowany w swojej posiadłości w Fuledzie na Mazurach. Okazało się, że pochówek odbył się nielegalnie, a sprawą zajął się sąd w Giżycku o czym pisaliśmy >>tutaj<<.

NIE PRZEGAP: Z Joanną Bartel jest naprawdę źle, cierpi na nieuleczalną chorobę. "Czasem zastanawiam się, po co w ogóle żyję"

Piotr Woźniak-Starak ma także drugi, symboliczny grób na cmentarzu na warszawskich Powązkach. Mogiła znajduje się na wolnym polu nagrobnym w otoczeniu zabytkowych kwater. Jeszcze niedawno znajdował się na niej jedynie kamień. Rodzina i żona producenta filmowego zadbali o to, by tuż przed jego 42. urodzinami grób prezentował się doskonale.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka jest widoczny już z daleka! Zadbali o to włoscy projektanci 

Najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka zlecili włoskim projektantom wybudowanie prawdziwego mauzoleum. Grobowiec wykonany jest z wysokiej jakości kamienia, który w częściach przyjechał do Polski z Włoch. Na miejscu składali go włoscy specjaliści. Trzeba przyznać, że pokaźne wymiary budowy robią wrażenie i widać ją już z daleka! 

Grób Piotra Woźniaka-Staraka jest wzorowany na przedwojennych mogiłach. Pracę nad jego budową właśnie się zakończyły. Super Express odwiedził z kamerą grób Piotra Woźniaka-Staraka i nie da się ukryć, że efekt końcowy robi ogromne wrażenie. Wejścia do mauzoleum strzeże specjalnie przygotowany świecznik, które przypomina gałęzie drzewa i pełni funkcję drzwi. Znalazło się także miejsce na świeże kwiaty. Wrażenie robi również znajdujący się na dachu krzyż, przez który do środka dostają się promienie słoneczne, tworząc przy tym piękny znak na posadzce. Nad wejściem widnieje z kolei napis „STARAK”.

Zobaczcie niżej nasze zdjęcia i dajcie znać, jak wam się podoba! 

NIE PRZEGAP: Sfotografowali 57-letnią Katarzynę Żak w stroju kąpielowym. Na widok jej odsłoniętego ciała padniecie! [FOTO]

NIE PRZEGAP: Córka Pawła Wawrzeckiego ma porażenie mózgowe. Aktor wolałby, żeby umarła przed nim. Wiemy, co się z nią teraz dzieje [ZDJĘCIA]

NIE PRZEGAP: Dziennikarz spytał Andrzeja Piasecznego o jego chłopaka, a on odpowiedział! Na ten moment czekało wielu!

Sonda
Jak oceniasz nowy grób Piotra Woźniaka-Staraka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE