Daniel i Zenek Martyniuk. Czym zajmuje się syn króla disco polo?

i

Autor: Instagram/AKPA Daniel i Zenek Martyniuk. Czym zajmuje się syn króla disco polo?

Po wszystkich aferach wziął się do roboty! Musicie zobaczyć to na własne oczy! Syn Zenka Martyniuka zniknął i nagle pokazał to

2021-06-30 17:25

Daniel Martyniuk sporo namieszał w swoim życiu. Oberwała również jego rodzina, w tym sam król disco polo. Syn Zenka Martyniuka wielokrotnie naruszał prawo i czuł się bezkarny. Zenek Martyniuk już tracił nadzieję, aż tu nagle... Musicie to zobaczyć na własne oczy! Czym zajmuje się Daniel? Dlaczego zniknął po wszystkich aferach i długo nie dawał znaku życia? Jego małżeństwo z Eweliną to już przeszłość, ale młody Martyniuk stara się wywiązywać z ojcowskich obowiązków względem swojej córeczki. Sprawdźcie, co słychać u Daniela Martyniuka.

Syn Zenka Martyniuka uwielbiał wdawać się w konflikty z prawem. Lista jego wybryków jest naprawdę długa. Jazda samochodem mimo zakazu prowadzenia pojazdów czy groźby kierowane do innego mężczyzny to nie wszystko, co wyczyniał przez ostatnie lata. Daniel Martyniuk otrzymał wyrok na rozprawie, na której się nie pojawił. Zamiast tego wydał oświadczenie w sieci.  Jednak internauci nie wierzyli w jego skruchę. Mężczyzna, tak jak jego rodzice - Danuta i Zenek Martyniukowie, próbują odnowić relacje z córeczką Daniela. Zenek pochwalił się wizytą u wnuczki i pokazał, jak teraz dziewczynka wygląda. Co słychać u Daniela? Nie uwierzycie, ale podjął pracę! Wszystko wyszło na jaw na jego Instagramie. Młody Martyniuk pochwalił się zdjęciami, na których dumnie pozuje w stroju roboczym. 

Czym zajmuje się syn Zenka Martyniuka?

Daniel Martyniuk skończył Akademię Morską w Gdyni i najwyraźniej podjął pracę w zawodzie. Kilka lat temu Zenek Martyniuk wspominał o pasji syna w wywiadzie dla SE.pl. Był wtedy z niego naprawdę dumny:

Syn świetnie mówi po angielsku, a dzięki swojej pracy w zawodzie żeglarza zwiedził już kawał świata. Pływał na katamaranie oraz na jachtach przewożących kontenery: m.in. na trasie Antwerpia - Liverpool oraz do Filadelfii.

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"

ZOBACZ: Poruszające wyznanie Włodarczyk o ojcu swojego dziecka. Partner jej tego nie zapomni

Młody Martyniuk nigdy nie garnął się do pracy. Mimo że skończył elitarną szkołę morską, to po jednym rejsie doszedł do wniosku, że nie chce brudzić sobie rąk. Miał bogatego tatę, który i tak spełniał jego kosztowne zachcianki. Ostatnio najwyraźniej zmienił zdanie. Syn króla disco polo znalazł zatrudnienie na statku, gdzie pracuje fizycznie, m.in. szorując podłogi. Może to nauczy go szacunku do ludzi i pieniędzy.

– Daniel pracuje na statku towarowym pływającym do szwedzkich portów. Praca nie zawsze jest przyjemna i często trzeba sobie pobrudzić ręce. Nie ma mowy o leżeniu. Tam dla nikogo nie jest gwiazdą. Na razie się nie buntuje i nie narzeka. Dzięki temu Zenek może spokojnie koncertować – zdradza „Super Expressowi” kolega Daniela.

Syn Zenka Martyniuka pracuje

i

Autor: Instagram @daniel_martyniuk Syn Zenka Martyniuka pracuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE